Polityka i Społeczeństwo

Jaśkowiak bez litości dla koronasceptyków. Tak mocne słowa jeszcze nie padły

Krzysztof Bosak

Zjawisko koronasceptycyzmu nadal wzbudza kontrowersje, a wręcz wrogość. Teraz na ten temat wypowiedział się prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Jaśkowiak o koronasceptykach: to idioci!

Takie rzeczy trzeba nazywać po imieniu. To są po prostu idioci – powiedział o antycovidowcach Jacek Jaśkowiak w “Wywiadzie Politycznym” w TOK FM. – Mamy swego rodzaju idiotów wszędzie i zawsze.

Oni czasem bardziej się uaktywniają, czasem mniej. Ja bym tych półgłówków wysłał do szpitala, niech zobaczą, jak to wygląda – dodał.

Przyznał, że na co dzień widzi dużo ludzkich dramatów i rozmawia nt. COVID-19 lekarzami, którzy “walczą na pierwszej linii frontu”.

To jest niedopuszczalne, żeby w ten sposób wprowadzać ludzi w błąd, narażać ich na utratę zdrowia i życia – grzmiał dalej prezydent Poznania.

Apel do wojewody

Jacek Jaśkowiak zapowiedział, że sam będzie apelował do wojewody, by ten z kolei poprosił policję o częstsze patrole na ulicach. – Widziałem, jak młodzież nie przestrzega zakazów i z tym też musimy coś zrobić, bo inaczej nie zapanujemy nad rozprzestrzenianiem się wirusa – powiedział.

Dodał jednak, że nie planuje zamykać cmentarzy 1 listopada, gdyż obchodzenie Wszystkich Świętych to ważna tradycja, a na świeżym powietrzu transmisja wirusa jest mniej groźna.

Źródło: TOK FM

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie