Po godzinach

Jarosław Kaczyński postrachem internetu? Donald Tusk ma poważne powody do obaw

Jarosław Kaczyński bez wątpienia wielkim politykiem jest. Trzeba mu to oddać, niezależnie od poglądów. Jednak ma pewne braki, które stara się stopniowo nadrobić.

Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że prezes PiS nie posiada konta w banku. Podobno to już nieaktualne. Wiadomo także, że nie lubi podróżować za granicę. Jednak najbardziej znany jest z tego, że w ogóle nie istnieje w mediach społecznościowych. Nie posiada ani konta na Facebooku ani na Twitterze, o Instagramie nie wspominając. Czasami braki te próbuje wypełnić Joachim Brudziński wrzucając od czasu do czasu zdjęcie z naczelnikiem, które natychmiast robią furorę w sieci. Wystarczy przypomnieć sobie sławne zdjęcia z biało-czerwoną pelerynką.

Jednak teraz wszystko może się zmienić!

Wczoraj wicerzecznik PiS Radosłwa Fogiel zapowiedział, że prezes byc może założy swoje konto na Twitterze. Mało tego, jest przekonany, że byłoby ono popularniejsze niż konto Donalda Tuska.

-Jeżeli Jarosław Kaczyński kiedyś by się zdecydował na założenie konta na Twitterze, to byłoby na pewno jedno z najpopularniejszych kont w polskiej polityce. Wszystko jest kwestią przyszłości. Nie mówimy tak, nie mówimy nie. Myślę, że bez problemu byłby popularniejszy niż Donald Tusk – powiedział w programie “Wydarzenia i Opinie” wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel.

Oczywiście taka deklaracja nie mogła umknąć internautom właśnie na Twitterze, którzy ironicznie odnieśli sie do tego pomysłu:

Nie możecie się już doczekać prezesa na TT?

Źródło: Polsatnews

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie