Po godzinach

Jarosław Jakimowicz ledwo uszedł z życiem. Zobaczcie, przed czym uciekał pseudocelebryta

Jakimowicz dziwny wpis

Jarosław Jakimowicz ma za sobą straszny dzień. Wczoraj w Warszawie zorganizowano Paradę Równości. Znany aktor zapomniał chyba o tym fakcie, co skończyło się dla niego dramatyczną ucieczką!

Jakimowicz ucieka

Jarosław Jakimowicz na swoim instagramowym profilu wrzucił wczoraj zdjęcie… zupy. Tłem dla barszczu z zatopionym jajkiem była jednak tęczowa flaga?

Aktor dokonał coming outu? Nic z tych rzeczy!

Jego mrożąca krew w żyłach opowieść rozpoczyna się od fachowej analizy pogody. – Upał jak ch…. to się wybrałem na chłodnik na ul. Świętokrzyską – wspomina gwiazda “Młodych wilków.

Potem rozpoczął się koszmar niczym z najmroczniejszych opowiadań H. P. Lovecrafta. – Zjadłem i szybko uciekam, biegnę do domu, nie oglądając się za siebie. Mam 100 procent pewności, że obcy są wśród nas – snuje swoją historyjkę Jakimowicz. Nim zdążymy pomyśleć, że chodzi mu o stwory z innego wymiaru, dodaje: – Uwierzcie mi, że nie chodzi mi o to, że chłopak może kochać chłopaka albo dziewczyna dziewczynę! Ale co ci młodzi ludzie robią z siebie? NIKT NIE MUSI BYĆ PIĘKNYM I IDEALNYM ‼️ ZAZNACZAM, ale jak widzę, to im kto mniej urodziwy, to jeszcze większe ufo z siebie robi‼️ Ja już nie mogę rozpoznać kto z kim idzie, to jest KOSMOS‼️ KONIEC ŚWIATA – dodaje. Uff, chodziło więc tylko o homoseksualistów!

Lęk przez “obcymi” nie pozbawił jednak aktora apetytu.

– Tak mnie zmęczyła ta przepiękna parada, że poszedłem na najlepsze, owocowe, KOLOROWE, tęczowe pierogi w Warszawie. Ty rasisto‼️ Homofobie – zaraz będzie jęczał Ośrodek Monitorowania. Ja jem pierogi za 17 złotych, a przestępca Gaweł w Norwegii owoce morza za pieniądze kretynów, którzy im wpłacają kasę – podsumował z właściwą sobie gracją.

Celebryci na Paradzie Równości

W Paradzie Równości brali udział inni znani ludzie z show-biznesu. Na marszu pojawiła się np. Małgorzata Rozenek, która mocno wspiera środowisko LGBT+. Towarzyszyli jej synowie.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie