Polityka i Społeczeństwo

Jarosław Gowin trafił do szpitala! Szokująca przyczyna

Jak podał “Newsweek”, Jarosław Gowin – lider Porozumienia i były wicepremier – miał trafić do szpitala. Jak nieoficjalnie podano, zdiagnozowano u niego depresję.

Gowin w szpitalu

Gowin miał kilka dni temu trafić do szpitala. Jaki jest powód? Według nieoficjalnych informacji, u byłego wicepremiera zdiagnozowano depresję.

Ponoć ta ma być skutkiem ataków na polityka, który podpadł obecnej władzy. Podobno ataki te trwały od miesięcy i dotknęły nie tylko Gowina, ale i jego najbliższych.

“Haki” na lidera Porozumienia miały być zbierane jeszcze za czasów, gdy był wicepremierem i ministrem w rządzie PiS. Już wtedy służby miały sprawdzać działalność Gowina i jego rodziny. Służby sprawdzały ponoć nawet jego działalność w internecie.

Zniszczona kariera?

Gowin przestał pełnić swoje funkcje w rządzie w tym roku. Stracił stanowisko ministra i wicepremiera. Przez pewien czas mówiło się o tym, że zbuduje nową koalicję po stronie opozycji z PSL czy Polską 2050. Miano zbudować “racjonalne centrum”. Niestety nic z tego nie wyszło, a Porozumienie przestało się już praktycznie liczyć w politycznych układankach. Nowe sondaże nawet nie zawierają już tej partii.

Zapewne klęska politycznych planów Gowina dodatkowo dociążyła jego psychikę. Jak na razie nic więcej nie wiadomo o stanie jego zdrowia.

Źródło: Newsweek

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie