Polityka i Społeczeństwo

Jarosław Gowin otrzymuje poważne groźby? Były wicepremier wnioskuje o przedłużenie ochrony SOP

Piotr Drabik / Flickr

Były wicepremier i minister rozwoju otrzymuje pogróżki oraz groźby pozbawienia życia od czasu, gdy stracił miejsce w rządzie i przestał wykonywać polecenia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Wniosek Jarosława Gowina o przedłużenie ochrony SOP trafił już na biurko szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego.

Gowin po odejściu z rządu przestał być lubiany

Nagonka na Jarosława Gowina w mediach społecznościowych nie jest tajemnicą. Byłego członka obozu Zjednoczonej Prawicy atakują na Twitterze nie tylko zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości, ale także działacze tej formacji. Przez jednych i drugich jest zaś uważany za tego, który może przyczynić się do przyszłej serii wyborczych porażek tego środowiska, których beneficjentem, co gorsze, będzie znienawidzony przez nich Donald Tusk.

Wyborcy PiS jak żadni inni utożsamiają się ze środowiskiem Jarosława Kaczyńskiego

Nie od dziś wiadomo, że między wyborcami PiS a formacją z siedzibą przy Nowogrodzkiej jest niezwykle silna więź – zwolennicy środowiska Jarosława Kaczyńskiego czują się niemal członkami, a nawet działaczami tej formacji, nawet jeśli ich udział w polityce zaczyna się i kończy na wrzuceniu karty do głosowania do urny wyborczej. Ten, kto spowoduje choćby krótkotrwałą migrenę u prezesa PiS, natychmiast staje się wrogiem, którego zwalczają oni wszelkimi dostępnymi im metodami.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie