Polityka i Społeczeństwo

Janusz Kowalski zaskakuje. Miłośnik weta nie bawi się w kurtuazję i otwarcie atakuje premiera. “Gdyby słuchał dobrych rad Ziobry…”

Dobre rady Ziobry

Stanowcza opinia Kowalskiego zaskoczyła innych gości i prowadzącą program Dominikę Wielowieyską. Dziennikarka zapytała wprost, czy poseł Solidarnej Polski krytykuje rząd Mateusza Morawieckiego za wprowadzanie obostrzeń przez rozporządzenia. Chciała też dowiedzieć się, czy Zbigniew Ziobro przekazywał swoje uwagi premierowi.

Pan minister Ziobro jest legalistą i stoi na straży konstytucji. Proszę pamiętać, że za kwestie dotyczące walki z pandemią odpowiada tylko i wyłącznie pan premier Morawiecki – odparł Kowalski, co – choć nie chciał tego przyznać – było jawnym uderzeniem w szefa rządu. Polityk wręcz zalecił premierowi, by słuchał rad lidera Solidarnej Polski.

Gdyby nasi przyjaciele z Prawa i Sprawiedliwości, a szczególnie pan premier Mateusz Morawiecki częściej wsłuchiwał się w dobre rady pana Zbigniewa Ziobry, to nie mielibyśmy problemu ani w Brukseli, ani z fatalną umową z lipca 2020 roku w sprawie Funduszu Odbudowy, ani z unijnym rozporządzeniem w sprawie praworządności. To jest kwestia dialogu – dosadnie ocenił Janusz Kowalski.

Źródło: TOK FM


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie