Po godzinach

Janusz Kowalski postanowił uczcić Prima aprilis. Jego żarcik dotyczy oczywiście… Donalda Tuska

Janusz Kowalski postanowił uczcić Prima aprilis. Jego żarcik dotyczy oczywiście Donalda Tuska.

Dziś Prima aprilis, ten dzień w roku, gdy nabieranie kogoś uchodzi na sucho! Od rana zewsząd sypią się dowcipy i żartobliwe wiadomości, wymyślone historie. Kto nie uważa, temu biada!

Pierwszy dzień kwietnia postanowił uczuć też Janusz Kowalski. Polityk Solidarnej Polski w ostatnim czasie słynie przede wszystkim ze swoich ataków na Donalda Tuska. I właśnie lidera PO dotyczy żarcik Kowalskiego.

Nic nie będę mówił o Tusku – obiecał Kowalski na Twitterze. Ale internauci nie dali się nabrać. „Jaki żartowniś!”, „nikt by nie uwierzył” – czytamy w komentarzach.

Kowalski niestrudzenie prowadzi swą krucjatę przeciwko Donaldowi Tuskowi. Już w dzień wybuchu wojny napisał, że w „Polsce byli politycy, którzy wspierali Putina”, a „numerem 1 jest Donald Tusk”. Jakiś czas temu Kowalski został wyrzucony ze studia programu Radia Zet, gdyż zapędził się w swoich atakach na lidera PO. To nie skłoniło go do refleksji, poseł kontynuuje swoją obsesyjną wojenkę.

W żartownisia zabawił się też minister sportu Kamil Bortniczuk.

Z dniem 1 kwietnia postanowiłem powołać Zbigniewa Bońka na stanowisko komisarza w PZPN. Komisarz zdecydował się przywrócić Paulo Sousę na selekcjonera, który mi powierzył opaskę kapitana – napisał minister na Twitterze. Ten wymuszony dowcip nie wzbudził entuzjazmu internautów.

Najlepszy żart był, jak pan o lojalności Gowinowi mówił – zakpił jeden z internautów.

Czytaj również:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie