Polityka i Społeczeństwo Wojna

Janusz Kowalski nie wytrzymał! Wywołał awanturę i został wyrzucony ze studia. Perfekcyjny komentarz Tuska

screen/ Polskie Radio

Janusz Kowalski został wyrzucony ze studia podczas programu „7. Dzień Tygodnia”. Mimo próśb prowadzącego, polityk Solidarnej Polski nie zaprzestawał w atakach na Donalda Tuska.

Janusz Kowalski był jednym z gości programu „7. Dzień Tygodnia” w Radiu Zet. Tematem rozmowy miała być rosyjska agresja na Ukrainę, ale polityk Solidarnej Polski nie potrafił opanować emocji. Starł się z Pawłem Kowalem z KO i zaatakował Donalda Tuska.

Gdzie byłeś przez ostatnie 10 lat? Kiedy walczyliśmy o to, żeby nie było rosyjskiego gazu? Nic nie robiłeś. Jesteś w partii, która chciała zaprosić Rosję do NATO – grzmiał Kowalski. Prowadzący program Andrzej Stankiewicz poprosił o spokój i merytoryczną dyskusję, ale Kowalski nie zaprzestał ataków.

Spójrz sobie w lustro i zastanów się, jak możesz dzisiaj stać przy Tusku, dzięki któremu Putin zarabiał w Polsce miliardy euro. Kto pozwolił przesyłać gaz za darmo? Tusk. Jesteś cynicznym hipokrytą. Co ci obiecał Tusk? – nakręcał się polityk Solidarnej Polski. Stankiewicz zaczął prostować wypowiedzi Kowalskiego, ale ten zarzucił dziennikarzowi kłamstwo.

Panie pośle, wyproszę pana z audycji, bo nie jest pan w stanie swoich fobii przezwyciężyć – ostrzegł prowadzący.

Pan kłamie! – grzmiał w odpowiedzi Kowalski, aż w końcu Stankiewicz poprosił go o opuszczenie studia. – Broni pan Tuska, który robił deale z Putinem. Cały Onet [Stankiewicz to zastępca redaktora naczelnego Onetu – red.], skandal po prostu – rzucił polityk i wyszedł ze studia.

Epilog do tej afery dopisał Donald Tusk. Lider PO udostępnił post jednego z internautów – zdjęcie przedstawiające młodego Kowalskiego, który wręcza Tuskowi kwiaty.

Kwiaty przynosił i o zdjęcia prosił – zakpił z polityka Solidarnej Polski Tusk.

Czytaj również:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie