Po godzinach

Janusz Korwin-Mikke w swoim świecie. Wąchał skarpetkę, by sprawdzić, czy jest zakażony

Janusz Korwin-Mikke uznał chyba, że dawno nie zrobił czegoś dziwnego. W efekcie wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym… wącha swoje skarpetki. “Albo wziąłem czyste, ALBO MAM KORONAWIRUSA” – napisał.

Janusz Korwin-Mikke wącha skarpetki

Od początku pandemii COVID-19 Kowin-Mikke twierdzi, że koronawirus to jedno wielkie kłamstwo.

– Epidemii nie ma, nie widzę powodu, żeby twierdzić, że jest epidemia – mówił. Mało tego, zwołał nawet konferencję prasową i publicznie zgolił brodę, co miało podkreślić wagę jego słów.

– 15 września 2020 roku zakończyła się w Polsce pandemia – zauważyła wtedy żona Janusza, Dominika Korwin-Mikke, która, jak widać, lubi mu czasem asystować.

Teraz jednak kontrowersyjny poseł zaprezentował internautom swój patent na to, jak sprawdzić, czy jest się zakażonym kornawirusem. Wystarczy ponoć… wąchać skarpetki.

Albo wziąłem czyste skarpetki, albo mam koronawirusa… – zauważył.

Politykowi chodzi oczywiście o to, że jednym objawów COVID-19 jest utrata powonienia.

Koronawirus w Polsce

Mimo opinii posła Konfederacji, pandemia koronawirusa staje się w Polsce sporym problemem. Nie chodzi już nawet o liczbę chorych, ale pełzający lockdown, jakie wprowadza nam rząd. Od jutra nieczynne są np. kina, teatry czy centra handlowe.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił nawet parę dni temu, że jeżeli to nam nie pomoże, władza wprowadzi w kraju pełne zamrożenie rynków i narodową kwarantannę. Efekty gospodarcze mogą być jeszcze gorsze, niż były wiosną. Tym bardziej że politycy PiS sami mówili wcześniej, że jako kraju nie stać nas na kolejny lockdown.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie