Po godzinach

Jakimowicz znowu się wygłupia. Współprowadząca chciała zapaść się pod ziemię

Jakimowicz dziwny wpis

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny wywołał kontrowersje. W programie “W Kontrze”, jaki prowadzi z Magdaleną Ogórek, popełnił pewną gafę.

Jakimowicz “żartuje”

Aktor (znany głównie z “Młodych wilków”, ostatnio widziany na ekranie przez chwilę w “Zenku”) tym razem nie prowadził show z Ogórek, ale z Agnieszką Oszczyk. Jego koleżanka wręcz nie nie wiedziała, jak reagować na jego “żarty”.

W odcinku z 4 grudnia Jakimowicz mówił o Rafale Trzaskowskim. W pewnym momencie złapał za długopis i przystawił go sobie do nosa.

– I zobacz Aga, zobacz. I kto taki, kto tam, Giuseppe wyrzeźbił kiedyś takiego… – mówił, udając, że długopis rośnie mu jak nos u kłamiącego Pinokia.

Problem w tym, że po pierwsze, pomylił imię twórcy Pinokia – ten nazywał się Gepetto – a ponadto jego wygłupy nie przypadły do gustu Oszczyk. Ta miała nietęgą minę, patrząc, jak aktor i gwiazdor TVP błaznuje na oczach widzów.

Jakimowicz lubi wywoływać kontrowersje?

Aktor już wielokrotnie wywoływał kontrowersje. Niedawno został ponownie zablokowany na Facebooku za “załamanie zasad społeczności”. Pisaliśmy o tym tutaj.

Jakimowicz został zablokowany na Facebooku już lipcu, a następnie we wrześniu, październiku 2020 r. Potem problem powracał: w styczniu, marcu i październiku 2021 r. O co chodzi? Możliwe, że o różne kwestie. W praktyce możliwe, że o publikowanie treści niezgodnych z polityką portalu lub obrażanie innych internautów.

Źródło: Facebooka, TVP

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie