Po godzinach

Jakimowicz znowu się wygłupia. Współprowadząca chciała zapaść się pod ziemię

Jakimowicz dziwny wpis

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny wywołał kontrowersje. W programie “W Kontrze”, jaki prowadzi z Magdaleną Ogórek, popełnił pewną gafę.

Jakimowicz “żartuje”

Aktor (znany głównie z “Młodych wilków”, ostatnio widziany na ekranie przez chwilę w “Zenku”) tym razem nie prowadził show z Ogórek, ale z Agnieszką Oszczyk. Jego koleżanka wręcz nie nie wiedziała, jak reagować na jego “żarty”.

W odcinku z 4 grudnia Jakimowicz mówił o Rafale Trzaskowskim.

W pewnym momencie złapał za długopis i przystawił go sobie do nosa.

– I zobacz Aga, zobacz. I kto taki, kto tam, Giuseppe wyrzeźbił kiedyś takiego… – mówił, udając, że długopis rośnie mu jak nos u kłamiącego Pinokia.

Problem w tym, że po pierwsze, pomylił imię twórcy Pinokia – ten nazywał się Gepetto – a ponadto jego wygłupy nie przypadły do gustu Oszczyk. Ta miała nietęgą minę, patrząc, jak aktor i gwiazdor TVP błaznuje na oczach widzów.

Jakimowicz lubi wywoływać kontrowersje?

Aktor już wielokrotnie wywoływał kontrowersje. Niedawno został ponownie zablokowany na Facebooku za “załamanie zasad społeczności”. Pisaliśmy o tym tutaj.

Jakimowicz został zablokowany na Facebooku już lipcu, a następnie we wrześniu, październiku 2020 r. Potem problem powracał: w styczniu, marcu i październiku 2021 r. O co chodzi? Możliwe, że o różne kwestie. W praktyce możliwe, że o publikowanie treści niezgodnych z polityką portalu lub obrażanie innych internautów.

Źródło: Facebooka, TVP

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie