Po godzinach

Jakimowicz zachwycony Lex TVN. Obrzydliwy komentarz gwiazdora rządowej telewizji

Screen/ YouTube/ wSensie.tv

Jarosław Jakimowicz nie kryje entuzjazmu związanego z wprowadzeniem Lex TVN. – Spieszcie się szmaciarze zadawać pytania – napisał gwiazdor TVP w mediach społecznościowych.

PiS dąży do wprowadzenia nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która – co za przypadek! – uderza akurat w znienawidzoną przez władzę stację TVN. Głosowanie nad Lex TVN ma odbyć się już 11 sierpnia. Entuzjazmu nie ukrywa Jarosław Jakimowicz.

Gwiazdor TVP zamieścił ma Istagramie komentarz, w którym bezpardonowo atakuje TVN, nazywając stację „szmaciarzami”. Wpis zilustrował satyrycznym fotomontażem autorstwa Tygodnika NIE. Przedstawia on Jakimowicza w roli gospodarza programu UWAGA! Obrazek jest jednym z serii fotomontaży przedstawiających osoby związane z PiS i TVP w roli prowadzących popularne programy TVN. Obrazek z Jakimowiczem ma dodatkowy smaczek – to w „Uwadze” wyemitowano reportaż na temat rzekomego gwałtu, o który oskarżono gwiazdora TVP. Jakimowicz pozwał TVN o ochronę dóbr osobistych, żądał przeprosin i pieniędzy na cele charytatywne.

(…) domyślacie się Państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. ŚPIESZCIE ŚIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA… – napisał Jakimowicz na Instagramie. Opisał też swoją historię – zgłaszał sprawę reportażu do KRRiT oraz RPO, ale obie instytucje odmówiły podjęcia działań.

Słowa gwiazdora TVP wywołały oburzenie w sieci.

Szambo wybiło. Koleżanki i koledzy z TVN I TVN24 – z każdym takim wpisem ludzie będą za Wami jeszcze bardziej – napisała Żaneta Gotowalska z naTemat.

– (…) chciałbym jeszcze raz bardzo Wam podziękować, drodzy posłowie, za okradanie nas z dwóch miliardów zł rocznie. Zapisaliście się w historii na zawsze – skomentował Janusz Schwertner.

Jakimowicz to niesamowite case study, jak bezczelnie można się sprzedać – ocenił Roch Zygmunt.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie