Po godzinach

Jakimowicz się wkurzy. Jego była żona zapowiada pikantną książkę

Jakimowicz dziwny wpis

Jarosław Jakimowicz będzie jednym z bohaterów książki Joanny Sarapaty? Tak sugeruje artystka, mówiąc że “nie wszyscy będą zadowoleni” z jej nadchodzącego dzieła.

Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata byli małżeństwem przez 13 lat. Wszystko skończyło się po jednym z wyjazdów kontrowersyjnego eksperta i dziennikarza (haha) Telewizji Publicznej do Polski (para mieszkała w Hiszpanii). Jakimowicz poznał wtedy Joannę Gołaszewską, niegdyś kelnerkę klubu Tonic, którego był współwłaścicielem, a efektem tego był koniec jego małżeństwa.

Sama Sarapata prowadziła bujne życie towarzyskie. Teraz będzie chciała przelać swoje wspomnienia na papier. – To będzie powieść biograficzna, ma się ukazać w kwietniu. Ja jej nie piszę, a tylko barwnie opowiadam. Będzie m.in. o tym, jak Elton John i Michael Jackson kupili moje obrazy. Nie zabraknie też wspomnień o PRL-u, o tym, jak młode dziewczyny zza żelaznej kurtyny wyjeżdżały w świat i jak sobie radziły na Zachodzie – powiedziała “Faktowi”.

Ale skoro będę to opowieści o jej życiu, to nie zabraknie w nich Jakimowicza. – Nie wszyscy będą zadowoleni, że pojawiają się w tej książce, będzie się więc działo – zapowiedziała Sarapata, co może wskazywać na i tak nerwowego ostatnio Jarosława.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie