Po godzinach

Jak trwoga, to do Boga. Będzie msza na Jasnej Górze w intencji prezesa Obajtka!

Czy Glapiński pogrąży Kaczyńskiego? Tygodniowy przegląd sondaży
Flickr.com/KPRM

Media nadal żyją “taśmami Obajtka”. Mocno uderzyły one w szefa Orlenu, który jeszcze niedawno był typowany na ewentualnego następcę premiera Mateusza Morawieckiego. Zwolennicy pupila PiS-u chcą mu pomóc. Jacek Wrona, były policjant, a obecnie komentator w TVP Info, postanowił zamówić w jego intencji… mszę. I to w sanktuarium na Jasnej Górze!

Módlmy się za Obajtka!

Jacek Wrona o pomyśle poinformował na Twitterze. Pod wpisem Obatjka stwierdził, że “pozwolił sobie zamówić za niego mszę świętą”. “Pozdrawiam! Z Bogiem!” – dodał.

Do postu dodał kartkę z intencją na mszę zbiorową w sanktuarium na Jasnej Górze. “O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Daniela O.” – można na niej przeczytać.

https://twitter.com/JacekWronaCBS/status/1366476150197862409?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1366476150197862409%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F341845tasmy-obajtka-jacek-wrona-zamowil-w-ich-intencji-msze-na-jasnej-gorze

Msza miała miejsce wczoraj, 3 marca o godz. 7:00. Jak dodała “Gazeta Wyborcza”, jej dziennikarze chcieli się upewnić, czy intencja została oczytana. Rzecznik Jasnej Góry, o. Michał Legan przekazał jednak, że podczas mszy zbiorowej nie wszystkie intencje są odczytywane.

O co jednak chodzi w całej sprawie?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie