Polityka i Społeczeństwo

Jak nie idzie, to nie idzie, kolejna sądowa klęska telewizji Kurskiego. “Toczę z TVP prawdziwą batalię”

Grand Warszawski / Shutterstock

Krzysztof Skiba wygrał sprawę z TVP, wytoczoną mu za słowa wypowiedziane po zabójstwie Pawła Adamowicza. Muzyk także pozwał telewizję publiczną.

– W sumie mam sześć procesów z telewizją, to prawdziwa batalia – mówi Gazecie Wyborczej lider Big Cyca. TVP przegrała z nim po raz drugi.

– Jedna z niewielu DOBRYCH informacji w tym roku. Kancelaria prawna Jerzego Glanca, poinformowała mnie przed chwilą, że Sąd Okręgowy w Gdańsku decyzją wydaną 16.12 oddalił powództwo TVP przeciwko mojej osobie. Jest to już druga moja batalia prawna wygrana z Jackiem Kurskim i TVP – napisał muzyk na Facebooku.

Krzysztof Skiba w swoim wpisie przypomina, że telewizja z nazwy publiczna poczuła się urażona jego wypowiedziami i wpisami w mediach społecznościowych.

– Konkretnie dotyczyło to wypowiedzi, że “TVP szczuła na prezydenta Adamowicza i oto mamy tego efekty”. Wywiad ten miał miejsce w dniu śmierci prezydenta Adamowicza. Pomówienie miał zawierać też wpis na FB o tym, że Jacek Kurski jest moralnie odpowiedzialny za tę zbrodnię. (…) Ten wyrok nie kończy mojej odysei sądowej z tzw. telewizją publiczną. Przede mną jeszcze trzy, inne rozprawy – czytamy na profilu lidera Big Cyca.

Muzyk także wytoczył sprawę telewizji z nazwy publicznej. W filmie Sylwestra Latkowskiego “Zatoka sztuki”, Krzysztof Skiba został pokazany jako człowiek, który mógł mieć jakąś wiedzę na temat wykorzystywania nieletnich w sopockim klubie nocnym. – To proces z powództwa cywilnego, który jeszcze nie ruszył. Jak widać toczę z z TVP prawdziwa batalię sądową i na razie wygrywam – mówi Wyborczej.

TVP PRZEGRYWA DRUGI RAZ

Jedna z niewielu DOBRYCH informacji w tym roku. Kancelaria prawna Jerzego Glanca, poinformowała…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Piątek, 18 grudnia 2020

Źródło Gazeta Wyborcza

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie