Cały świat w szoku! Hiszpańska dziennikarka molestowana podczas transmisji na żywo

Dziennikarka hiszpańskiej telewizji, Isabela Balado, była molestowana przez pewnego nieznajomego mężczyznę. Nagranie z całej sprawy trafiło do sieci.

Molestował dziennikarkę

Wszystko miało miejsce we wtorek, 12 września, koło madryckiego placu Tirso de Molina. Isabela Balado, reporterka hiszpańskiej stacji Cuatro, relacjonowała wtedy próbę kradzieży, do której doszło w jednym z lokalnych sklepów.

Sama dziennikarka nadawała z centrum stolicy na żywo.

Nagle do akcji wkroczył tajemniczy mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych. Stanął przy młodej kobiecie i… klepnął ją w pupę.

Z jakiej stacji jesteście? — zagaił rozmowę, chyba rozpoczynając podryw.

Balado starała się zachować profesjonalizm i kontynuować przeprowadzanie transmisji. Na ratunek ruszył jednak prezenter Nacho Abad, który prowadził program w studiu. Przerwał swojej koleżance i zapytał, czy właśnie została dotknięta w niewłaściwy sposób. Reporterka odparł, że tak właśnie się stało. Abad poprosił kamerzystę o sfilmowanie twarzy mężczny, który nie potrafił zachować się w kulturalny sposób.

— Rozumiem, że chcesz wiedzieć, z jakiego kanału jesteśmy, ale czy musisz dotykać mojego tyłka? — powiedziała do sprawcy Balado.

Nie chciałem go dotknąć — odparł mężczyzna i próbował ją przepraszać. Jego ofiara poprosiła go, by odszedł i zostawił ją w spokoju.

Mężczyzna wykonał polecenie, odchodząc spróbował pogłaskać kobietę po głowie.

Sprawca zatrzymany

Telewizja zgłosiła to, co się stało policji.

— Naprawdę przykro mi z powodu tego, co ci się właśnie przydarzyło, wykonujesz swoją pracę tak dobrze, jak zawsze, a jakiś palant przychodzi i dotyka twojego tyłka bez żadnego prawa, to mnie oburza — powiedział ze studia Nacho Abad.

Okazało się, że mężczyzna próbował molestować nie tylko gwiazdkę TV. Zaczepiał w mało wybredny sposób także inne kobiety, które przebywały wtedy w okolicy.

Ostatecznie hiszpańska policja zatrzymała go i to jeszcze tego samego dnia. Sprawca nie był Hiszpanem, ale 25-letnim obywatelem Rumunii. Tyle wiadomo, bowiem jego dokładne personalia nie zostały upublicznione. Nie wiadomo też, czy otrzymał jakieś konkretne zarzuty czy skończyło się na pouczeniu.

Źródło: vistazo.com, Youtube, fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *