Internet pęka za śmiechu. Jacek Kawalec bezlitośnie sparodiował Zenka Martyniuka [WIDEO]

Jacek Kawalec sparodiował Zenka Martyniuka z zespołu Akcent. Aktor i nowy wokalista Budki Suflera objawił swój komediowy talent.

Zastąpił Cugowskiego

Jacek Kawalec jest wciąż wspominany jako pierwszy prowadzący „Randki w ciemno”, która biła rekordy popularności w latach dziewięćdziesiątych. Gdy aktora zastąpił w pewnym momencie Tomasz Kammel, ten zniknął z telewizji na lata i poświęcił się dubbingowi. Kawalec przypomniał się widzom za sprawą serialu „Ranczo” emitowanego w telewizji publicznej, gdzie wcielił się w rolę Tomasza Witebskiego.

I jego kariera na szklanym ekranie znów nabrała tempa.

We 2021 r. Budka Suflera ogłosiła, że Jacek Kawalec będzie jej nowym wokalistą po odejściu z legendarnej grupy Krzysztofa Cugowskiego, co było wielką niespodzianką. Były prowadzący randki w ciemno zadebiutował w zespole na finale WOŚP 2022, a niedługo później na rynek trafiła nowa płyta grupy. Wszystko, co działo się wokół Budki Suflera w ostatnich miesiącach, krytykował Cugowski, który mówił o „demolowaniu legendy”. Ale następca nie pozostawał mu dłużny. – Nikt mu nie odbierze wspaniałych nut zaśpiewanych z Budką. Ale on już dawno wybrał inną drogę – mówił Kawalec.

Kawalec jako Zenek

Jedną z piosenek Jacka Kawalca – tym razem bez Budki –  jest „Dziewczyna trudna jak poniedziałek”. W teledysku do utworu wystąpił Krzysztof Skiba. Jednak nie o samym klipie mówiło się najwięcej, a o nagraniu zza kulis produkcji. Skiba przebrany za zakonnicę wysłuchuje śpiewu kolegi, który parodiuje największy hit Zenka Martyniuka „Przez twe oczy zielone”.

„Odkąd napisałem ciebie, to nawet nie mam czasu zjeść. Czemu chcą cię słuchać? Nie wiem. Ty, piosenko, drażnisz uszy me. Co poradzić mogę na to, że w każdej wiosce chcą cię mieć? Że płacić chcą mi za to, więc z playbacku puszczam nuty twe. Ja przez ciebie, piosenko, już całkiem oszalałem. Gwiazdy tyle nie biorą za występ, ile ja. Głosem żaby na scenie pokrzyczę dwie sylaby, stadion klaszcze” – śpiewał na przerwanym nagraniu Jacek Kawalec.

https://www.youtube.com/watch?v=uZK_Fof8YWo&embeds_euri=https%3A%2F%2Fgwiazdy.wp.pl%2F&feature=emb_logo

O ile fani Budki Suflera są podzieleni w sprawie nowego wokalisty, o tyle jego parodia Zenka Martyniuka została oceniona bardzo dobrze przez komentujących, a film szybko rozniósł się po sieci. Jak wam się podobają „Oczy zielone” w wykonaniu Jacka Kawalca?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *