Po godzinach

Internauta znalazł sposób, jak pozbyć się Kaczyńskiego i Pawłowicz z Sejmu. Ten wpis podbija internet

Mówi się, że pomysłowość internautów nie zna granic. Internet to przecież jeden wielki ściek rozrywkowo-informacyjny, w którym można znaleźć wiele ciekawych rzeczny, jeśli tylko wiemy, jak szukać lub mamy odrobinę szczęścia. Równie dużo można jednak odnaleźć żartów, głupot, memów, czy anegdot, zarówno tych zabawnych, jak i tych mniej śmiesznych. Polityka nie jest w tej materii żadnym wyjątkiem.

Okazuje się, że powiedzenie odwrócić kota ogonem ma świetnie zastosowanie w przypadku, gdy weźmiemy wypowiedź jakiegoś polityka i tak ją przedstawimy, by ów polityk tak naprawdę krytykował sam siebie. Na taki właśnie pomysł wpadł jeden z internautów, który postanowił  odwrócić ostatnie słowa Krystyny Pawłowicz o sędziach.  Wyszło na to, że posłanka PiS niepochlebnie wyraża się sama o sobie.

Chodzi oczywiście o słowa Pawłowicz wypowiedziane podczas ostatniej zawieruchy dotyczącej prezydenckich ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, kiedy to posłanka PiS stwierdziła, że zna ekspertyzy medyczne, które uzasadniają tezę, że po ukończeniu 65 roku życia człowiek powinien iść na emeryturę ze względu na pogarszający się stan zdrowia.

Tak się akurat dziwnie składa, że zarówno Pawłowicz, jak i Kaczyński ukończyli już 65 lat. Stąd też pomysł jednego z internautów, by posłem i senatorem można było zostać jedynie do osiągnięcia tego wieku. Wszystko oczywiście w trosce o dobro naszych parlamentarzystów. W końcu powszechnie wiadomo, że późne obrady po nocach nie najlepiej wpływają na zdrowie. A zdrowie to rzecz bezcenna…

fot. flickr/Sejm RP

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”250″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie