Po godzinach

I ty możesz być jak Jacek Kurski. Ruszyła specjalna strona internetowa do tworzenia… pasków grozy

Słynne powiedzenie mówi, że są trzy rodzaje prawdy. To samo zdaje się tyczyć kłamstwa. Mamy co czynienia z kłamstewkami, kłamstwami i tym, co na codzień serwują nam Wiadomości TVP.

Świat malowany kredkami Wiadomości to świat, w którym Polska jest krainą mlekiem i miodem płynącą, PiS jest super, totalna opozycja kradnie, donosi i warcholi, będąc jednocześnie na usługach Merkel i Sorosa. Każde potknięcie władzy da się wytłumaczyć tym, że obce siły sypią nam piach w szprychy, a miłościwie panująca nam dobra zmiana chce dobrze, choć czasem jej nie wychodzi.

Przekaz budują tak zwane paski grozy, o których na łamach naszego portalu wielokrotnie już pisaliśmy. To za ich pomocą widz ma wiedzieć, kto jest czemu winien, a kogo należy za co chwalić. Same paski są tak absurdalne, że jak tak dalej pójdzie TVP puści wszystkie kabarety z torbami.

Ostatnio absolutnym hitem sieci był pasek, z którego można się było dowiedzieć, że uzbrojony Lech Wałęsa pod rękę z totalną opozycją szykuje pucz, mający na celu siłowe przejęcie władzy nad Sądem Najwyższym.

Paski grozy stały się tak wielkim hitem, że ich przeróbkom w formie memów, gifów i przeróżnych grafik nie ma praktycznie końca. Tym razem jednak internauci poszli o krok dalej, zakładając specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której każdy z nas może skonstruować sobie swój własny pasek grozy. Zabawa jest po prostu przednia.

By wziąć udział w zabawie wystarczy odwiedzić stronę www.pasek-tvp.pl. Naprawdę zachęcamy do wzięcia udziału, ubaw przy tym przedni, a i można zajrzeć za kulisy pracy Wiadomości TVP, bo przecież w normalny sposób nie da się tak absurdalnych przekazów budować…

fot. wiadomosci.tvp.pl

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie