Po godzinach

Hit! 7 policjantów pilnuje najgroźniejszej babci w Polsce. Ten film podbija sieć

Damian Pankowiec / Shutterstock

Groteskowe sceny rozegrały się w poniedziałek w Warszawie. W czasie Marszu Żołnierzy Wyklętych spora grupa policjantów pilnowała aktywistki – “Babci Kasi”. Spora grupa, czyli dokładnie siedmiu funkcjonariuszy. Co za prewencja!

“Babcia Kasia” to znana aktywistka, o której zrobiło się głośno podczas Protestów Kobiet. Pani Katarzyna była wielokrotnie zatrzymywana przez policję, a szczególnie duże kontrowersje wzbudziła jedna z interwencji, po której kobieta została wywieziona na komendę w Pruszkowie, gdzie – według jej relacji – miała być obrażana, szarpana i rozebrana przed dwie funkcjonariuszki.

I wydaje się, że te historie są tłem do tego, co w poniedziałek wydarzyło się w Warszawie. O 18 w stolicy odbył się Marsza Żołnierzy Wyklętych, którego trasa zaczęła się na Rakowieckiej, a zakończyła na Pl. Trzech Krzyży. Trasę oczywiście zabezpieczała policja, ale siódemka funkcjonariuszy otrzymała specjalne zadanie…

Dokładnie tak. Siedmiu funkcjonariuszy czekało, aż “Babcia Kasia” zrobi zakupy, następnie nie odstępowali jej na krok. – Do każdego filmu można stworzyć odpowiednią legendę. Przypominam, że my legendami się nie zajmujemy, a jesteśmy od zapewnienia bezpieczeństwa. Wczoraj mieliśmy zarejestrowanych osiem zgromadzeń. Niestety tradycją już jest to, że znajdują się osoby o odmiennych poglądach, które od lat je blokują. Stąd obecność policjantów i to niejedynie w miejscu wskazanym przez autora filmu, ale na całej trasie przemarszu zgłoszonych zgromadzeń wytłumaczył Sylwester Marczak, rzecznik KSP.

Nie mniej groteskowo wygląda film z towarzyszenia Pani Katarzynie przez policję. I ta muzyczka z Benny Hilla…Komedia i absurd.

https://twitter.com/PolskaNormalna/status/1366482531974053892?s=20

Źródło: Onet.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie