Po godzinach

Hipokryzja prezesa TVP sięga wyżyn. Kurski kuriozalnie tłumaczy głupie zachowanie Górniak. Już nie liczą się dla niego poglądy?

Edyta Górniak
Flickr.com/ Daniel Kruczyński

Edyta Górniak była gwiazdą koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie. W social mediach chwaliła się tym, że na zapleczu wydarzenia zrywała ze ścian kartki z nakazem noszenia maseczek. Zachowanie gwiazdy ocenił teraz Jacek Kurski.

Kurski mówi o zachowaniu Górniak

Górniak od początku pandemii twierdzi, że tę należy bagatelizować. Jeszcze bardziej zszokowała fanów, gdy w czasie chełmskiego wydarzenia na zapleczu zrywała ze ścian kartki z komunikatem dot. noszenia maseczek ochronnych.

Pisaliśmy o tym tutaj.

“Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, a kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi”

– pisała w social mediach.

“Warto w razie wątpliwości powołać się na raporty badań biologów, alergologów, naukowców i profesorów medycyny z całego świata, aby podjąć decyzję słuszną dla każdego z nas, jeśli chodzi o to, czy maski ułatwiają, czy utrudniają oskrzelom i płucom bycie zdrowym”

– dodała.

Co o tym wszystkim sądzi prezes TVP? Podczas niedawnej ramówki stacji wypowiedział się na ten temat w rozmowie z redaktorem “Faktu”. Jacek Kurski nie chciał jednak bezpośrednio ocenić zachowania Górniak.

Nie współpracujemy z Edytą Górniak ze względu na jej poglądy na temat maseczek czy szczepionki, tylko ze względu na jej wielki talent sceniczny i wokalny, i to nas interesuje. Interesuje nas to, co jest na scenie, a nie to, co poza sceną – powiedział.

Szef TVP też bagatelizuje pandemię?

Kurskiemu jest jednak może bliżej Górniak, niż może się nam wydawać. Już wcześniej, mimo rządowych obostrzeń, zdecydował się np. zorganizować huczną imprezę masową. Podczas “Sylwestra marzeń z Dwójką” bawiło się na widowni aż kilkaset osób.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie