Po godzinach

“Halo, Pałac Prezydencki?” Magda Gessler śmieje się z Andrzeja Dudy, a restauracje czekają na ratunek!

BikerBarakuss/ Matthias Wehnert / Shutterstock.com

Nie milkną echa wpadki prezydenta Andrzeja Dudy, którego wkręcił duet rosyjskich pranksterów. W mediach społecznościowych krążą dziś dziesiątki memów, które dodatkowo obśmiewają całą sytuację. Wśród żartownisiów jest też… Magda Gessler. Znana restauratorka opublikowała na Facebooku swoje zdjęcie z telefonem przy uchu. Podpisała je wymownie: “Halo… Pałac Prezydencki?”.

Kontrowersje wokół żartu

Okazało się, że żart podzielił fanów “pani Madzi”. Eksperci zauważają, że społeczność Gessler może być tak samo podzielona, jak okazała się cała Polska w czasie II tury wyborów prezydenckich. Część z wielbicielki restauratorki zrywała więc wczoraj boki, ale inni fani czują się urażeni.

Halo.. Palac prezydencki ?

Opublikowany przez Magdę Gessler Czwartek, 16 lipca 2020

 

Ale prezydenta to ty szanuj! Albo i nie…

Wśród komentarz można ostatecznie przeczytać zarówno “Pani Magdo! Uwielbiam panią”, ale też pełne zarzutu “Lubiłam panią i pani program, ale straciłam do pani szacunek.”

–Pani Magdo, jest pani koneserem kulinarnym i niech tak zostanie. Bardzo panią lubię i cenię, ale do polityki nie powinna się pani mieszać, a drwić w ten sposób z prezydenta to już pani nie przystoi. Nieładnie pani Magdo – sugeruje ktoś inny.

– Czyżby pani kpiła z obecnej sytuacji, która miała wczoraj miejsce? Bo do tego to chyba nawiązuje? Wydaje mi się, że jest to brak szacunku do p. Andrzeja Dudy ze strony pani… – czytamy dalej.

– Ludzie przestańcie się wreszcie ośmieszać. Jeżeli do Was nadal nie dociera, to co się stało i jak bardzo jest to żałosne w oczach świata-to brak mi słów. Jak można mieć szacunek do kogoś, kto sam go nie ma ani do siebie ani do 38 milionowego narodu. Żenujący to jest poziom inteligencji większości tutaj i w Polsce. To nie chodzi o tą wczorajsza wpadkę tylko o całokształt jako prezydenta. Przez ostatnie 5 lat czułam upokorzenie non stop, co nie miało miejsca przez cale moje życie. Mam wrażenie, że pan prezydent bierze nie te leki, co powinien i zdecydowanie powinien je zmienić póki nie jest za późno – twierdzi zaś pani Karina.

Jak widać, celebrytów czekają teraz ciężkie czasy. Możliwe, że już nigdy nie będą mogli ze spokojem żartować z polityków!

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie