Polityka i Społeczeństwo

Gwiazda TVP dowodem na to, że można pogodzić zwaśnione strony. “Ja głosuję na Platformę, mąż na PiS”

Znana scenarzystka porównała swoje małżeństwo do “podzielonej Polski”. O co chodzi? O to, że jej “mąż głosuje na Dudę i PiS”. Ona sama na “Trzaskowskiego i Platformę, mimo jej wszystkich wad”.

Łepkowska komentuje polityczną rzeczywistość

Wyznanie Łepkowskiej trzeba uznać za akt odwagi. W końcu od wielu lat pisze scenariusze dla Telewizji Polskiej. Jest autorką skryptów “Klanu”, “M jak miłość”, “Na dobre i na złe”, “Korony królów” czy “Stulecia Winnych”. W ostatnich miesiącach jednak dość mocno zaczęła komentować to, co dzieje się wkoło. A to skrytykowała fryzurę żony Rafała Trzaskowskiego, a to innym razem metody wychowawcze Małgorzaty Rozenek.

To jednak jeszcze nic. W kwietniu atakowała Jarosława Kaczyńskiego, gdy ten złamał zakaz wchodzenia na teren cmentarzy i udał się na grób matki.

Mąż jest za PiS

Mimo powyższego jest ona prywatnie związana jest z Czesławem Bieleckim, który jest, jak się dowiedzieliśmy, zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. 10 lat temu był zresztą  bezpartyjnym kandydatem z ramienia tej partii na prezydenta Warszawy. W październiku 2015 został członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez prezydenta Andrzeja Dudę.

W rozmowie z Faktem Łepkowska zdradziła kulisy swojego małżeństwa. Ponoć odmienne poglądy polityczne nie są barierą dla udanego związku.

– Gdyby w podzielonej Polsce żyło się tak, jak u mnie w domu, byłoby fantastycznie – zapewniła i dodała, że “mąż głosuje na Dudę i PiS. Ja na Trzaskowskiego i Platformę, mimo jej wszystkich wad”.

– Były momenty, gdy dochodziło do spięć. W końcu zrozumiałam, że go nie przekonam. On nie starał się przekonać mnie, bo też wiedział, że to się nie uda. Wieczorami spokojnie jemy kolację i oglądamy razem seriale na Netfliksie – dodaje.

Dopiero podczas wyboru wyborczego emocje wzięły górę i doszło między nimi do spięcia. – Wieczór wyborczy oglądaliśmy w towarzystwie przyjaciela, który głosował na Trzaskowskiego. Troszkę żeśmy się razem z kolegą pocięli z mężem. Ale gdy ogłoszono wyniki, u męża nie widać było triumfalizmu – spuentowała.

Źródło: fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie