Po godzinach

Gwiazda TVN ma dość i ostro atakuje PiS za forsowanie nowego prawa. Dostało się Kaczyńskiemu

Shutterstock

PiS dąży do przeforsowania prawa uderzającego w znienawidzoną przez siebie telewizję TVN. Gwiazda stacji ostro skomentowała dążenia władzy.

Dorota Szelągowska to jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Dzięki takim programom jak „Dorota was urządzi” czy „Domowe rewolucje” uchodzi za najsłynniejszą dekoratorkę wnętrz. Co ciekawe, swoją karierę zaczynała w TVP, choć naturalnie tamta Telewizja Publiczna nie miała poza nazwą nic wspólnego z tworem, który powstał po przejęciu władzy przez PiS.

Szelągowska zabrała głos w sprawie Lex TVN, czyli przygotowanej przez PiS nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która – co za traf! – uderza bezpośrednio w znienawidzoną przez obóz władzy telewizję TVN. Nie ma wątpliwości, że to atak na nielubiane medium.

Szelągowska opublikowała w mediach społecznościowych wymowny obrazek satyryczny. Rozmawiają na nim dwie postacie. – Wiesz, jak się będzie nazywać ostatni program w TVN? – pyta jedna. – Jarek cię urządzi – odpowiada druga. To Alicja do programu, który dawniej prowadziła Szelągowska.

Pod obrazkiem znalazł się komentarz telewizyjnej gwiazdy.

Tylko ja miałam 3 dni i 7000 zł na remont jednego pomieszczenia. Jarek będzie miał 1460 dni i nieograniczony budżet na demolkę jednego państwa – tak skomentowała sytuację Szelągowska.

Obecnie PiS szuka większości, by przegłosować nowelizację. Głosowanie ma odbyć się 11 sierpnia. Wygląda na to, że partia rządząca jest zdeterminowana, by w TVN uderzyć. Nie zwraca uwagi nawet na fakt, że forsując Lex TVN, zaszkodzi polsko-amerykańskim relacjom. Jak wspomniała Szelągowska – Kaczyński ma nieograniczony budżet na demolkę państwa.

Screen Instagram /dotindotin

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie