Polityka i Społeczeństwo Wojna

Groźby Putina osiągnęły nowy poziom kreatywności. Kremlowski zbrodniarz straszy… tajemniczymi narzędziami. “Nie będziemy się afiszować”

Zachodni sojusznicy coraz śmielej dozbrajają Ukrainę, Rosja szasta więc nowymi groźbami. Tym razem Władimir Putin mówił o tajemniczych „narzędziach”, którymi „nie może się pochwalić”, ale pomogą mu w zemście.

Władimir Putin groził krajom Zachodu już od pierwszego dnia rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Sojusznicy jednak nie pozostawili zaatakowanego kraju i coraz śmielej go dozbrajają. To zdecydowanie nie podoba się na Kremlu, stąd szastanie groźbami, głównie przypominanie, że Rosja jest mocarstwem atomowym.

W środę na posiedzeniu Rady Ustawodawców Władimir Putin kolejny raz w ostrych słowach zaatakował kraje Zachodu. Uznał, że wykorzystują przeciwko Rosji… „broń geopolityczną”.

Wrogowie naszego kraju wymusili powstanie nowej broni geopolitycznej. Właściwie nie jest ona nowa, ale z pewnością nadali jej nowe siły, nowe impulsy. Postawili na rusofobię i neonazistów, bezczelnie i bezceremonialnie rok po roku przekształcając nasz sąsiedni kraj, Ukrainę, w kraj antyrosyjski – grzmiał kremlowski zbrodniarz. Bredził o „laboratoriach biologicznych”, które kraje Zachodu rzekomo budowały na Ukrainie i stwierdził, że rozpoczęcie inwazji było słuszne, gdyż zapobiegło zagrożeniu ze strony Ukrainy i NATO.

Putin zapewnił, że wszystkie cele inwazji – którą Rosja nazywa „specjalną operacją” – zostaną osiągnięte. Zaznaczył, że jeżeli jakiś kraj będzie się wtrącał w ten konflikt – czyli pomagał Ukrainie – Rosja odpowie. A jak? Tym razem kremlowski zbrodniarz wyciągnął nowego asa z rękawa. Mowa o tajemniczych „narzędziach”. Tak sekretnych, że Putin nie ujawnił, o co chodzi.

Mamy wszystkie narzędzia, by tego dokonać: narzędzia, którymi nikt inny nie może się teraz pochwalić, a my nie będziemy się nią afiszować – zapewniał Putin. – Będziemy z nich korzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba. I chcę, aby wszyscy byli tego świadomi. Wszystkie decyzje zostały podjęte – podkreślił zbrodniarz.

Czytaj również:

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie