Po godzinach

Gigantyczna wpadka szefowej Wiadomości TVP. Internauci nie pozostawiają suchej nitki

fot. wiadomosci.tvp.pl

W stajni Jacka Kurskiego nie jest ostatnio zbyt spokojnie. A to wpadka z festiwalem w Opolu, a to problemy z przekazem propagandowym, na którym raz po raz łapani są jakże obiektywni dziennikarze mediów narodowych.

Od wczoraj huczy w internecie od plotek, że Marzena Paczuska, obecna szefowa Wiadomości TVP miałaby stracić pracę. Ponoć jej miejsce ma zająć legenda dezinformacji Ewa Bugała.

 

 

 

 

Paczuska została wysłana na przymusowy urlop. Sęk w tym, że nawet podczas wakacji szefowej Wiadomości zdarzają się wpadki. Paczuska wrzuciła na swojego Twittera następujący wpis:

https://twitter.com/MarzenaPaczuska/status/894160318259232769?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F214329%2Cfake-newsy-o-urlopach-to-wsrod-ludzi-dobrej-zmiany-jakas-moda-paczuska-poszla-w-slady-tarczynskiego

Problem w tym, że internauci odkryli, że zdjęcie to pochodzi z 2008 roku i nie jest jej. Szefowa Wiadomości nie mogła go zatem zrobić wczoraj. Wygląda na to, że nawet na urlopie ekipa Jacka Kurskiego produkuje fake newsy.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na Twitterze w mig ruszyła akcja #WakacjezMarzeną, w ramach której internauci wrzucają możliwie najbardziej absurdalne wakacyjne lokalizacje, podpisując je tak, żeby obraz i treść nie miały ze sobą nic wspólnego.

Wybraliśmy dla Was najlepsze z nich. Oto one:

Dajcie nam znać w kometarzach, który wakacyjny cel najbardziej Wam się spodobał.

fot. wiadomosci.tvp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie