Po godzinach

Gigantyczna wpadka MSZ. Jarosław Kaczyński się wścieknie

Obserwując ostatnie poczynania polityków, trzeba sobie jasno powiedzieć, że “w internety trzeba umieć”. Wpadka w sieci zaczyna żyć własnym życiem sekundy po opublikowaniu wpisu czy zdjęcia. Wystarczy tylko, że ktokolwiek zrobi screena i puści daną treść w obieg – wtedy nawet szybkie skasowanie posta nic nie da.

Najnowszy przykład takiej mega wtopy pochodzi z wczoraj, kiedy to Ministerstwo Spraw Zagranicznych, relacjonując wizytę ministra Jacka Czaputowicza w Mołdawii, poinformowało na Twitterze, że szef polskiej dyplomacji złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego“.

x

x

x

x

x

x

Wpis zniknął oczywiście z oficjalnego profilu MSZ, ale wcześniej ktoś zdążył uwiecznić tę chwilę za pomocą zrzutu ekranu tweeta.

Reakcja na wpadkę

Co bardziej zabawne, do całej sytuacji odniósł się na Twitterze poprzednik Czaputowicza na stanowisku szefa MSZ. Odkrywca San Escobar Witold Waszczykowski ewidentnie przejął się tym, że prezesowi Kaczyńskiemu mogła stać się jakaś krzywda i tak skomentował całe zdarzenie:

Czytam i oczom nie wierze. Dzięki Bogu Jarosław Kaczyński ma się dobrze. Natomiast czy dziś kiedy zabiegamy o nowe rozdanie w Unii Minister SZ powinien być w Mołdawii czy raczej w Brukseli lub rozgrywających stolicach Unii Europejskiej? Ot taki dylemat”.

Wygląda na to, że w MSZ pracują nietęgie głowy. W końcu inaczej Polska nie byłaby w stanie tak po prostu wstać z kolan, odzyskać godność, odkryć dla świata San Escobar, czy ponieść zwycięską porażkę 27:1 w bitwie pod Tuskiem.

Pytanie tylko, co na to prezes? Znając go, niemiłosiernie się wścieknie…

źródło: Twitter/ Jakub Mikulski
fot. T.Markowski/MSZ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie