Po godzinach

Genialny umysł Beaty Mazurek! Przejrzała diaboliczną grę Niemiec ws. Polski. Jej wpis powali was na łopatki

Słuchając czasami czołowych polityków PiS można zastanowić się nad ich kondycją psychiczną i nad tym, czy aby nie popadają powoli w paranoję. Beata Mazurek napisała teraz na Twitterze, że Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd Donalda Tuska. “Natomiast Rosja na Ukrainie. Co za zbieżność” – dodała europosłanka PiS i była rzeczniczka tej partii.

Beata Mazurek przejrzała grę Niemiec?

“Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd, z Tuskiem na czele.

Natomiast Rosja na Ukrainie. Co za zbieżność. Sojusz wchodzi w nową fazę. Powtórzę, imperializm i przestrzeń życiowa, to ogromne zagrożenie dla pokoju” – napisała na Twitterze Mazurek. To,  że połączyła wewnętrzny konflikt PiS-PO z zagrożeniem ataku Rosji na Ukrainę, już zaskakuje. Skąd jednak pomysł, że Niemcy chcą obalić rząd PiS i uformować nowy, z Tuskiem na czele?

PiS od dawna zarzuca Tuskowi, że ten jest zależny od Niemiec. Niejako tym tłumaczy, że były premier zrobił tak spektakularną karierę w UE. Tyle że tworzenie teorii spiskowych o tym, że Berlin knuje przeciwko Polsce i chce zmienić nasz krajowy rząd, jest już przykładem tego, że niektórzy politycy PiS przedawkowali chyba “Wiadomości” TVP.

PiS chce utuczyć się na konflikcie?

PiS od wielu miesięcy traci w sondażach. Możliwe, że partia będzie chciała odzyskać poparcie, ale nie dzięki merytorycznej pracy (Polski Ład okazał się niewypałem), ale podsycaniu konfliktów wewnętrznych. Zapewne stąd taka, a nie inna, narracja Mazurek. Ta nie wierzy z pewnością w swoją dziwną teorię, ale wie, że takie to, co mówi, spodoba się części elektoratu.

Jej zachowanie trzeba uznać za nieodpowiedzialne. Za naszą wschodnią granicą może wkrótce wybuchnąć wojna. Politycy powinni dziś grać do jednej bramki, a nie zastanawiać się, jak zbić kapitał na zagrożeniu zewnętrznym, jakim może być konflikt zbrojny.

Źródło: Twitter

Czytaj także:

Janusz Kowalski na łopatkach. Lider Agrounii zaorał go, a potem nawiózł gnojownik. I to przed kamerami!

To dlatego Putin chce zaatakować Ukrainę? Brytyjskie MSZ zdobyło szokujące informacje

Wojna coraz bardziej prawdopodobna? Ten zaskakujący ruch USA może być na to mocnym dowodem

Źródło: Fakt

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie