Po godzinach

Fatalna passa pracownika rządowej telewizji. Kłeczek brutalnie wypunktowany we własnym programie

Grand Warszawski/ shutterstock

Miłosz Kłeczek z TVP nie ma dobrej passy. A to na konferencjach prasowych miażdży go Donald Tusk, a to musi bronić się przed celnymi ripostami posłanki Beaty Maciejewskiej.

Beata Maciejewska, wiceprzewodnicząca klubu Lewicy, była gościem programu TVP Info „O tym się mówi”. Rozmowę prowadził Miłosz Kłeczek, reporter TVP, o którym jest ostatnio głośno. To właśnie on wsławił się atakami na Donalda Tuska. Problem pracownika telewizji rządowej polega na tym, że Tusk doskonale sobie radzi z tymi prowokacjami. Tym razem Kłeczek poległ też w słownym pojedynku z posłanką Maciejewską.

Kłeczek słynie z tego, że zadaje pytanie i odpowiada na nie sam, nie dając rozmówcy dojść do głosu. Zauważyła to także Maciejewska i nie omieszkała dosadnie skomentować tej praktyki.

Pan zadaje mi pytanie, po czym sam sobie na nie odpowiada. Ja Panu gratuluję, że Pan cały czas rozmawia sam ze sobą. Może ja włączę Panu lustro i będzie Pan rozmawiał sam ze sobą? – zapytała.

Jednym z tematów rozmowy było też rzekome wykorzystywanie pandemii do celów polityczych przez Tuska. Szef PO zaapelował do TVP, by część czasu antenowego, który stacja poświęca na ataki na niego, przeznaczyła na promocję szczepień.

Czy uważa pani, że covid-19 powinien być wykorzystywany w celach politycznych? Czy pani zdaniem Donald Tusk wykorzystuje go w celach politycznych? – dopytywał Kłeczek.

Przecież Pan właśnie dokładnie to robi przez cały program – zripostowała posłanka Lewicy.

Źródło: NaTemat

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie