Po godzinach

Fatalna passa Janusza Kowalskiego! Posłanka opozycji pokazała TO zdjęcie i zmiażdżyła kredkowego posła [WIDEO]

screen/ Polskie Radio

Internauci są zgodni – Janusz Kowalski jest już memem. Polityk po raz kolejny został rozjechany w studiu telewizyjnym.

Internauci nie mają wątpliwości, że Janusz Kowalski stał się już memem. Polityk garściami dostarcza żartów na swój temat, a ostatni hit na temat kolorowych kredek, to jest gotowy materiał do psychoanalizy. Tym razem w studiu TVP, Kowalski został zmiażdżony przez Martę Wcisło z Platformy Obywatelskiej.

Tusk, Niemcy i zła Unia

Janusz Kowalski nie zmienia płyty, którą bezustannie puszcza na swoim gramofonie. Z jego ust cały czas płyną zarzuty pod adresem Niemiec i złej Unii Europejskiej. Nazwisko Donalda Tuska wywołuje u niego furię. Nie inaczej było w programie “Minęła Dwudziesta” emitowanym w TVP.

Kowalski na antenie opowiedział, jakie plany ma Berlin. Niemcy chcą stworzyć z Polski jeden wielki land, a “Donald Tusk ma być osadzony w związku z tym szantażem eurokratów jako proniemiecki premier, który się zgodzi na to, żeby Polska straciła resztę suwerenności”.

– Przecież pan był w Platformie Obywatelskiej – wtrąciła posłanka. – Byłem wtedy, kiedy Jan Rokita mówił “Nicea albo śmierć” – odparł Kowalski. – Już byliśmy wtedy w Unii Europejskiej – punktowała spokojnie.

Janusz Kowalski się zapowietrzył i zaczął porównywać Martę Wcisło do posłanki Bundestagu i zarzucał jej, że ma w nosie polską konstytucję.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie