Fani „Nasz nowy dom” zobaczyli nową czołówkę programu. I się zaczęło

Znów duże kontrowersje wokół programu „Nasz nowy dom”. Tym razem fanom show nie przypadła do gustu nowa czołówka show.

Gdy Edward Miszczak zajął stanowisko dyrektora programowego Polsatu, od razu wziął się do pracy. Szybko zaczął nowe porządki. Doszło do prawdziwej rewolucji.

Najpierw widzów Polsatu zaskoczyły decyzje o zmianach w obsadzie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, potem przyszedł kolejny szok – decyzja o pożegnaniu Katarzyny Dowbor.

Popularną dziennikarkę zastąpiła Elżbieta Romanowska, na którą spadła fala hejtu. Rozczarowani fani programu „Nasz nowy dom” nie mogli pogodzić się z decyzją Miszczaka, a swoją złość skierowali na następczynię Dowbor. Wieloletnia gospodyni polsatowskiego show stanęła w obronie Romanowskiej w rozmowie z seriwsem Plejada. – Żeby była jasność – ja do Eli Romanowskiej nie mam żadnych pretensji. Zaproponowano jej pracę, a ona ją przyjęła. I tyle. Ona niczemu nie jest winna – powiedziała Katarzyna Dowbor.

Nowa prowadząca, nowa czołówka

Była prowadząca program „Nasz nowy dom” przyznała, że po cichu liczyła na telefon od swojej następczyni. – Przyznam szczerze, że trochę liczyłam na telefon od niej. Byłoby mi bardzo miło, gdyby zadzwoniła. Z przyjemnością podzieliłabym się z nią moimi doświadczeniami – powiedziała dziennikarka.

Ale Romanowska nie zadzwoniła i od razu wzięła się do pracy. – Byłam w takim samym szoku jak cała Polska. A kiedy się potem okazało, że mnie zaproponowano tę rolę, to miałam taki moment: 'Czy oby na pewno?”, „Czy ja tego chcę?”, „Czy to jest dobre posunięcie?”. Przeanalizowałam sobie wtedy gdzieś wszystkie za i przeciw. A że jestem osobą, która nie boi się różnych zadań, to stwierdziłam, że dobra, wchodzę w to – przyznała aktorka w rozmowie z Plotkiem.

Nowy „Nasz nowy dom” już niebawem powróci na antenę Polsatu. Stacja zaprezentowała fanom programu nowe logo i nową czołówkę, która od razu wzbudziła kontrowersje. Ci narzekali na nową oprawę graficzną i zmianę muzyki, wyraźnie tęskniąc za tym, co znają z poprzednich edycji.

„Szkoda, że jeszcze nie zmienili nazwy na Nasz nowy Polsat, więcej tego motywu polsatowego się nie dało?”;”I jeszcze pozbyli się charakterystycznej muzyki ze starego intra”, „Stara czołówka lepsza, jak jeszcze prowadziła Dowbor”, „Fatalna, to już nie będzie to samo, wielka szkoda”, „Domowe przedszkole… tak mi się skojarzyło”, „Straszny kicz” – grzmią internauci na YouTubie.

Źródło: o2.pl

Jedna odpowiedź na Fani „Nasz nowy dom” zobaczyli nową czołówkę programu. I się zaczęło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *