Elżbieta Witek niczym Jaruzelski. Burza w sieci po orędziu Marszałek Sejmu

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek nie ukrywała, że jej orędzie ma być kontrą do orędzia marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Wybuchła awantura.

W piątkowy wieczór na antenie TVP pojawił się marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Polityk skorzystał z przysługującego mu prawa i wygłosił orędzie poświęcona aferze wizowej. Określił ją jako największą aferę w XXI wieku i dał do zrozumienia, że na szczytach władzy doszło do korupcji.

Do gaszenia pożaru została oddelegowana marszałek Sejmu Elżbieta Witek wygłaszając w sobotę swoje orędzie.

Przewodnicząca izby niższej parlamentu stwierdziła, że marszałek Grodzki „w bezprecedensowy sposób wykorzystał narzędzie, jakim jest orędzie państwowe, do próby okłamania i wprowadzenia w błąd Polaków”. – Trwająca kampania wyborcza nie zwalnia nas, polityków, z odpowiedzialności, a przede wszystkim z przyzwoitości – pouczała.

Następnie poleciała już PiS-owskim przekazem partyjnym o imigrantach na Lampedusie i Donaldzie Tusku, który to samo planuje zgotować w Warszawie. Tradycyjnie gdzieś w tle przewija się Angela Merkel i rząd w Berlinie.

Wczoraj wróciłam z wizyty w Rzymie. Rozmawiałam z wieloma politykami i tam ta sprawa (Lampedusy-przyp.red.) jest na pierwszym miejscu. Nie ma ważniejszych tematów – powiedziała.

W sieci się zagotowało

Internauci zwracają uwagę, że wystąpienie marszałek Sejmu było wyjątkowo podle. Niektórzy piszą o „zakłamanej kobiecie”. Senator Bogdan Zdrojewski napisał nawet o Wojciechu Jaruzelskim.

Orędzie marszałek Witek zbliżone do przekazów Jaruzelskiego: Solidarność to zło i chaos, a Lech Wałęsa to agent. Ten sam styl i ten sam strach! Zabrakło jedynie munduru – skomentował na TwitterzeX.

Oj, na wyjaśnienie co z tym zrobił polski rząd już zabrakło miejsca w wystąpieniu marszałek Witek? – zapytał Radomir Wit, dziennikarz TVN24. Reporter sejmowy dołączył do swojego wpisu informację, że już rok temu amerykańskie służby graniczne alarmowały o Gruzinach z polskimi wizami.

Orędzie Witek pozostanie zapamiętane w historii jako swoisty orgazm łgarstwa i podłości oraz ostateczne sprostytuowanie prostytuowanej od 8 lat funkcji marszałka sejmu – napisał Tomasz Lis.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zaorała kłamliwe orędzie Tomasza Grodzkiego i całą narrację Donalda Tuska – zatriumfował Sebastian Kaleta z Suwerennej Polski.

2 Odpowiedzi na Elżbieta Witek niczym Jaruzelski. Burza w sieci po orędziu Marszałek Sejmu

  1. Piotr pisze:

    Co ty wiesz niecnoto o Jaruzelskim i innych płatnych zdrajcach pachołkach rosyjskich. Tyle co dziadziuś powiedział? Ciekawe, kim był, i czy utrwalał władzę ludową? Przez litość nie powiem, kogo mi ty przypominasz, i z jakim osobnikiem ty mi się kojarzysz.

  2. Czytelnik pisze:

    Pisowska orlica, która o Powstaniu Warszawskim i zbrodni katyńskiej dowiedziała się z przedwojennych książek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *