Po godzinach

Ekspert od wszystkiego, czyli Suski. Tym razem zabłysnął w TVP Info

Suski uderza w rodziców niepełnosprawnych dzieci. Prawdziwa twarz "dobrej woli rządu"
Fot. Shutterstock/ajt

Jak wiemy, Ministerstwo Sprawiedliwości planuje zaproponować projekt ustawy, która będzie zakazywała adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Sprawę skomentował Marek Suski. Zrobił w charakterystycznym dla siebie stylu.

Suski komentuje pomysły Ziobry

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że resort sprawiedliwości chce wprowadzić ustawę, która zakazałaby parom homoseksualnym adopcji dzieci. Jak twierdzi Zbigniew Ziobro projekt ma “w sposób skuteczny ochronić dzieci przed tego rodzaju decyzjami, które mogłyby oznaczać adopcję przez pary pozostające we współżyciu homoseksualnym”.

O pomysł został w piątek w TVP Info zapytany wiceszef klubu PiS Marek Suski.

– W tej chwili, o ile wiem, to w Polsce nie ma tego rodzaju przepisu, żeby pary jednopłciowe były uważane za małżeństwo i mogły adoptować dzieci, więc nie wiem, czy taki przepis jest potrzebny – powiedział poseł. – Wczoraj przez wiele godzin mieliśmy spotkanie z panem premierem i rozmawialiśmy o trudnej sytuacji, w jakiej jest Polska i Polacy, jak najlepiej walczyć z kryzysem, wspierać rodziny, polskie przedsiębiorstwa i to jest głównym naszym zajęciem – dodał.

Strefy LGBT

W czasie wywiadu pojawił się też wątek przyjętej w czwartek przez Parlament Europejski rezolucji ogłaszającą Unię Europejską “strefą wolności LGBT”.

– Dla mnie to oznacza oczywiście jakąś kompletną bzdurę, bo przecież, patrząc na incydenty wymierzone przeciwko odmiennym orientacjom seksualnym, to ich jest najwięcej w tych krajach, które próbują wmawiać, że w Polsce są takie liczne incydentyodpowiedział Suski. – U nas jest chyba ich najmniej, jeśli patrzeć na kraje europejskie, ale oczywiście Polska jest wygodnym “chłopcem do bicia”, bo tu jest rząd, w którym mówi się o szacunku dla rodziny, szacunku dla kobiety, wspiera się rodziny, jest program 500 plus dla tych, którzy mają dzieci – dodał.

Wyraził też swoją opinię nt. adopcji dzieci przez homoseksualistów.

– No i ta niechciana w Polsce adopcja dzieci przez pary homoseksualne to też jest skandal, bo przecież powinny być małżeństwa homoseksualne, adopcja, może trzech tatusiów – ironizował poseł PiS.

Źródło: TVP Info

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie