Po godzinach

Ekspert nie ma wątpliwości. Taka właśnie kara powinna czekać gwiazdę za przejażdżkę po pijaku

screen/ youTube/ Netflix

Skandaliczne zachowanie sławnej piosenkarki Beaty K. wywołało szok. – Powinien ją spotkać ostracyzm społeczny – nie ukrywa ekspert w zakresie ruchu drogowego.

Pijesz – nie prowadzisz. Wydaje się, że to prosta i oczywista zasada, ale niestety wciąż są osoby, które uważają, że mogą więcej. Jedną z nich okazała się popularna piosenkarka Beata K. 1 września została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu – w wydychanym powietrzu miała ok. 2 promile alkoholu. Teoretycznie grożą jej nawet 2 lata więzienia.

Łukasz Zboralski, dziennikarz i ekspert w zakresie ruchu drogowego, nie ma wątpliwości, że piosenkarkę powinna spotkać kara. Ma jednak na myśli inny rodzaj zadośćuczynienia.

Jeśli ktoś po raz pierwszy jest przyłapywany, to nie powinien być skazywany na bezwzględne więzienie – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”. – W takich przypadkach powinno się stosować kary w postaci prac społecznych, żeby mogli odkupić swoje winy. Uważam, że powinien ją spotkać ostracyzm społeczny już poza karą wymierzoną w sądzie – ocenił ekspert. Zboralski uważa, że K. dostanie wyrok w zawieszeniu i czasowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Przy tak dużych upojeniach alkoholowych sąd powinien orzekać, że taki człowiek przez 10 lat w ogóle nie powinien jeździć samochodem, jeśli nie ma w nim alkologa – ocenił stanowczo ekspert.

Sama piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych krótkie oświadczenie, w którym wyraża żal za popełniony czyn.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa – napisała artystka.

Źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie