Po godzinach

Edyta Górniak zobaczyła TO i postanowiła ostrzec fanów. “Róbcie zapasy, mówię wam!”

Edyta Górniak
Flickr.com/ Daniel Kruczyński

Edyta Górniak zobaczyła pierwszy śnieg. Gwiazda postanowiła uwiecznić to zdarzenie i ostrzec internautów przed nadciągającą zimą.

Edyta Górniak już dawno przestała się kojarzyć z muzyką i pięknym śpiewem. Dziś słynie przede wszystkim z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat pandemii koronawirusa. Snuła teorie spiskowe, dała się poznać jako czołowa koronasceptyczka Polski. Nie ukrywała swojej niechęci do szczepionek.

Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę przenieść się do innego kraju, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać – wyznała na łamach „Super Expressu”.

Górniak dzieliła się swoimi refleksjami na temat UFO („nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są również cywilizacje wyższe”), zainicjowała też internetową „Akademię przebudzenia” (na której jednak szybko przestały pojawiać się nowe treści). Tym razem diwa uznała, że musi ostrzec swoich fanów. Powód? Spadł śnieg, a to może oznaczać ciężkie czasy.

Edyta Górniak zobaczyła pod Zakopanem pierwszy śnieg i podzieliła się tym doświadczeniem w mediach społecznościowych. Pokazała zdjęcie śniegu, na którym narysowała serduszko. Ale to koniec miłych informacji. Górniak, niczym najstarszy góral, na podstawie swych obserwacji przewidziała zbliżającą się ciężką zimę.

Słuchajcie, poszłam na masaż, wyszłam i taka sytuacja jest. Róbcie zapasy, mówię Wam, będzie mocna zima – ostrzegła swoich fanów gwiazda. Na co jeszcze czekacie? Do sklepów!

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie