Po godzinach

Edyta Górniak odleciała…w kosmos. Chyba pomału powinniśmy zacząć się martwić kondycją “diwy”

Edyta Górniak przekazała swoim fanom ważne informacje. Ostatnio zainteresowała się tematem UFO. Jak twierdzi, na innych planetach też jest życie. Do tego jest ono na wyższym poziomie niż na Ziemi.

Edyta Górniak: tak, kosmici istnieją!

Wokalistka twierdzi, że od dawna podskórnie czuła, że we wszechświecie żyją kosmici.

– Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat, teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są również cywilizacje wyższe, bardziej rozwinięte od nas, i takie, które chcą nas wspierać i bardzo kochają ludzi i są gotowi pomóc. I też inne, które może nie do końca kochają ludzi – powiedziała.

Potem kontynuowała. Poznaliśmy szczegóły spisku, którego celem jest dezinformacja w sprawie UFO.

Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna, ale chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie przez przynajmniej 40 lat była, głównie przez głowy państw (…) Jest bardzo dużo w internecie filmów tych statków macierzystych, które pojawiają się w naszej przestrzeni w taki sposób, żebyśmy mogli zobaczyć. Bo to jest tak wysoko rozwinięta cywilizacja, że nie zawsze się zdarza, że można zobaczyć te inne, wyższe byty energetyczne. Natomiast one się pojawiają coraz częściej, bo myślę, że chcą przyzwyczaić trochę ludzi do tego, że są – dodała.

Na końcu poinformowała, że kosmitów nie należy się bać. Zły wizerunek obcych bierze się jednak z popkultury, która z reguły straszy nas przybyszami z kosmosu. Zdaniem artystki, wyjątkiem jest “E.T.”, czyli pogodny film o przyjaznym przybyszu z innej planety. Zapomniała jednak o Alfie, który był nieziemsko zabawny i z pewnością znalazłby z nią wspólny język.

Wojna z obcymi

Nie wiemy jednak, co Górniak myśli o wynikach ankiety, jaką przeprowadziła jedna z firm z Wielkiej Brytanii. Brytyjczyków zapytano, kto powinien bronić nas przed najazdem obcych. Ci twierdzą, że to Arnold Schwarzenegger, aktor i były gubernator Kalifornii, ma najlepsze kwalifikacje.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie