Po godzinach

Edyta Górniak miała jednak rację? Słowa dyrektora wywiadu USA mogą potwierdzać jej słowa o kosmitach

Śmialiście się z Edyty Górniak, gdy opowiadała o kosmitach (jeśli nie, zerknijcie tutaj)? Dziś mamy dla was informację, która może was zaskoczyć. Były Dyrektor Wywiadu Narodowego USA John Ratcliffe stwierdził, że przypadków zaobserwowania niezidentyfikowanych obiektów latających (czyli UFO) jest więcej, niż dotychczas podawano. Część z nich jest “trudna do wyjaśnienia”.

UFO istnieje?

Ratcliffe to były kongresmen. Pełnił też funkcję nadzorcy służb wywiadowczych w czasie, gdy prezydentem był Donald Trump. Teraz przyznał, że wojska USA zarejestrowały wiele dziwnych obiektów, które można określić jako UFO.

Zazwyczaj mamy wiele czujników, które wychwytują te rzeczy (…) tak naprawdę jest ich więcej, niż zostało to upublicznione – przyznał zaskakująco szczerze polityk, odnosząc się do opublikowanych przez Pentagon w zeszłym roku dwóch filmów wideo, na których widać dziwne obiekty latające.

Przy tego typu “zjawiskach powietrznych” służby USA szukają najbardziej prawdopodobnych wyjaśnień. Tyle że znana nam technologia nie zawsze pozwala odpowiedzieć na zadane pytania.

– Mówimy o obiektach, które były zaobserwowane przez marynarkę lub siły powietrzne albo obrazy z satelitów, które – szczerze mówiąc – wykonują działania, które trudne są do wyjaśnienia, ruchy które trudno powtórzyć, dla których nie mamy technologii. Albo podróżują z prędkością przekraczającą barierę dźwięku bez gromu dźwiękowego – przyznał Ratcliffe.

Wiadomo, że amerykańskie służby mają do końca pierwszej połowy roku opublikować specjalny raport na temat tego typu zjawisk. Wymusza to zapis, jaki znalazł się w pakiecie pomocowym, jaki Kongres przegłosował pod koniec 2020 r.

Kosmici są z nami od wieków?

Internet jest pełen teorii spiskowych dot. kosmitów. Niektóre sugerują, że obcy tak na prawdę są nam bardzo bliscy, bowiem to oni stworzyli ludzi, a potem wspierali np. przy budowie piramid.

Za ojca najsłynniejszej takiej teorii uchodzi Erich von Däniken, szwajcarski pisarz i publicysta, który napisał szereg książek, w których przedstawił rzekome dowody na to, że kosmici już w starożytności bywali bardzo częstymi gośćmi na naszej planecie.

Źródło: Fox News

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie