Po godzinach

Edyta Górniak mądrzy się na antenie Polsatu, widzowie nie wytrzymali. “Wolałabym, by tacy ludzie nie dostawali czasu antenowego”

Niemal od początku pandemii Edyta Górniak nie schodzi z ust dziennikarzy i internautów. Chodzi o jej kontrowersyjne słowa dot. tego, że COVID-19 nie jest zagrożeniem i w szpitalach leżą statyści. Temat pojawił się w czwartkowym programie “Gość Wydarzeń”.

Rymanowski zaprasza Górniak

Na wypowiedź celebrytki dot. “statystów”  zareagował wcześniej m.in. hospitalizowany z powodu COVID-19 były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.

Z kolei w czwartkowym programie “Gość Wydarzeń” Bogdan Rymanowski skonfrontował Górniak i Posobkiewicza. Piosenkarka nadal twierdzi, że jeśli ktoś każe się jej zaszczepić, to wyjedzie z kraju. Dodała jednak, że jej wypowiedź o “statystach w szpitalach” została zmanipulowana.

Internauci wyśmiewają gwiazdę

Już w czasie trwania programu Twitter reagował na słowa Górniak. Zresztą social media od dawna żyją “aferą” związaną z jej wypowiedziami.

https://twitter.com/PSJakubowska/status/1332032573162262528

https://twitter.com/_Haakon_/status/1330264584364707845

Warto dodać, że oberwało się też Rymanowskiemu. Dziennikarzowi zarzucono to, że w ogóle zaprasza do programu kogoś takiego jak Górniak, która jest piosenkarką i celebrytką, a nie wirusologiem. Internauci są więc zdania, że w ogóle nie powinna ona wypowiadać się na temat COVID-19 w mediach.

Źródło: Polsat News, Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie