Po godzinach

Dziwne zachowanie Kaczyńskiego na konferencji prasowej. Prezes PiS zrobił coś zupełnie nieoczekiwanego!

Piotr Drabik

Do niecodziennej sytuacji doszło na wtorkowej konferencji prasowej z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i Mariusza Błaszczaka. Telewizyjne kamery uchwyciły moment, w którym prezes PiS i wicepremier ds. bezpieczeństwa sprawiał wrażenie jakby na moment przysnął.

We wtorek odbyła się konferencja prasowa szefa Ministra Obrony Narodowej, Mariusza Błaszczaka i Jarosława Kaczyńskiego, który oficjalnie sprawuje funkcję wicepremiera ds. bezpieczeństwa. Politycy PiS przedstawili na niej nową ustawę o obronie ojczyzny.

Jeżeli chcemy uniknąć najgorszego, czyli wojny, musimy działać zgodnie z zasadą: “Chcesz pokoju, buduj silne siły zbrojne”.

Obecne siły RP nie są na miarę obecnych potrzeb: sytuacja zmieniła się, zaostrzyła. Mamy prowokacje i wojnę hybrydową na granicy, silną armię rosyjską i wspierającą ją słabszą armię białoruską, jak i imperialne ambicje Kremla – opowiadał Kaczyński.

Gdy głos zabrał Mariusz Błaszczak, prezes PiS sprawiający wrażenie jakby dłuższą chwilę walczył z nadciągającą drzemką, w końcu przegrał tę nierówną walkę z samym sobą.

Dziwna sytuacja. Z jednej strony prezentacja ustawy, która miała być oczkiem w głowie Kaczyńskiego, z drugiej…drzemka? Ktoś tu chyba nie pospał tym razem do południa.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie