Polityka i Społeczeństwo

Dziwne zachowanie Joanny Lichockiej. Przejrzała na oczy ws. TVP?

Screen / YouTube/ Onetnews

W poniedziałkowym programie “Warto rozmawiać” TVP3 rozmawiano m.in. o epidemii COVID-19. Co ciekawe, nie spodobało się to Joannie Lichockiej. Posłanka PiS stwierdziła, że w “TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią”.

TVP atakuje PiS?

TVP od dawna uchodzi za porządkową telewizję. Tyle że nowy odcinek “Warto rozmawiać” stanowił cios w politykę walki z pandemią, jaką prowadzi PiS.

“Nigdy nie wrócimy już do normalności” – ostrzega minister Niedzielski, przedłużając obostrzenia, a członkowie Rady Medycznej przy premierze obwiniają za ten stan rzeczy niesforne społeczeństwo – powiedział na początek programu Jan Pospieszalski. – W rok po ogłoszeniu pandemii, kolejnych falach zarazy, statystki pokazują, że szczepienia nie spowodowały oczekiwanego zatrzymania choroby, a polityka lockdownu, w tym także służby zdrowia zamknięcie, przynosi fatalne rezultaty – dodał.

Dalej wspomniał o tym, że polityka rządu ma negatywne skutki.

Walcząc bowiem z koronawirusem, odnotowaliśmy zapaść w leczeniu innych groźnych, przewlekłych chorób – powiedział i dodał, że eksperci wyrażają już swój niepokój wobec “przyjętej, bezalternatywnej, jak widać mało skutecznej, polityki zdrowotnej rządu”.

Mówił też o problemach przedsiębiorców, którzy stracą w wyniku polityki lockdownów.

Czarę goryczy mogli przelać goście.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie