Polityka i Społeczeństwo

Dziewczynka na widok homoseksualnej pary zatrzymuje się i zaczyna cytować Czarnka. Spot już krąży po sieci

Nowy spot inicjatywy Wolna Szkoła dot. słów ministra edukacji Przemysława Czarnka na temat osób LGBT.

Dziewczynka cytuje Czarnka

Co widzimy w klipie? Para nastolatek-lesbijek idzie ulicą, trzymając się za ręce. Nagle mijają kilkunastoletnią dziewczynkę, która idzie z mamą. Nastolatka zatrzymuje się, odwraca i zburzona cytuje ministra Przemysława Czarnka.

Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, a ten z marksizmu, pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II Wojny Światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie Powstańców niemal wykrzykuje.

Przerażona matka przeprasza młode kobiety i odchodzi z córką.

Film kończy apel do rodziców: “Nie pozwól, żeby tak wyglądała edukacja Twojego dziecka”.

 

– 70% młodych osób LGBT doświadcza przemocy fizycznej lub słownej, prawie ⅓ przypadków przemocy fizycznej ma miejsce w szkole. Wypowiadane przez ministra edukacji słowa to zachęta do aktów przemocy, dyskryminacji i nienawiści w szkole. Prowadząc kampanię Wolna Szkoła bronimy szkoły, w której każdy ma równe prawa i równe szanse. Szkoły, która daje każdemu poczucie bezpieczeństwa i wolność wyrażania i realizacji siebie. Szkoły, która sprzeciwia się przemocy, nienawiści, nietolerancji – mówi Wirtualnym Mediom Iga Kazimierczyk, jedna z inicjatorek kampanii. Wolna Szkoła.

Najpierw dzieci, potem kariera

To nie pierwszy klip z serii. Na początku września mogliśmy obejrzeć pierwszy. Jego bohaterem jest chłopiec, który zwrócił się do siostry słowami ministra Przemysława Czarnka z października 2019 roku: “Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Jeśli pierwsze dziecko rodzi się w wieku 30 lat, to ile można tych dzieci urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez Boga powołana.”

O inicjatywie Wolna Szkoła pisaliśmy już tutaj.

Źródło: Wirtualne Media, Youtube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie