Polityka i Społeczeństwo

Dziewczynka na widok homoseksualnej pary zatrzymuje się i zaczyna cytować Czarnka. Spot już krąży po sieci

Nowy spot inicjatywy Wolna Szkoła dot. słów ministra edukacji Przemysława Czarnka na temat osób LGBT.

Dziewczynka cytuje Czarnka

Co widzimy w klipie? Para nastolatek-lesbijek idzie ulicą, trzymając się za ręce. Nagle mijają kilkunastoletnią dziewczynkę, która idzie z mamą. Nastolatka zatrzymuje się, odwraca i zburzona cytuje ministra Przemysława Czarnka.

Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, a ten z marksizmu, pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II Wojny Światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie Powstańców niemal wykrzykuje.

Przerażona matka przeprasza młode kobiety i odchodzi z córką.

Film kończy apel do rodziców: “Nie pozwól, żeby tak wyglądała edukacja Twojego dziecka”.

 

– 70% młodych osób LGBT doświadcza przemocy fizycznej lub słownej, prawie ⅓ przypadków przemocy fizycznej ma miejsce w szkole. Wypowiadane przez ministra edukacji słowa to zachęta do aktów przemocy, dyskryminacji i nienawiści w szkole. Prowadząc kampanię Wolna Szkoła bronimy szkoły, w której każdy ma równe prawa i równe szanse. Szkoły, która daje każdemu poczucie bezpieczeństwa i wolność wyrażania i realizacji siebie. Szkoły, która sprzeciwia się przemocy, nienawiści, nietolerancji – mówi Wirtualnym Mediom Iga Kazimierczyk, jedna z inicjatorek kampanii. Wolna Szkoła.

Najpierw dzieci, potem kariera

To nie pierwszy klip z serii. Na początku września mogliśmy obejrzeć pierwszy. Jego bohaterem jest chłopiec, który zwrócił się do siostry słowami ministra Przemysława Czarnka z października 2019 roku: “Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Jeśli pierwsze dziecko rodzi się w wieku 30 lat, to ile można tych dzieci urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez Boga powołana.”

O inicjatywie Wolna Szkoła pisaliśmy już tutaj.

Źródło: Wirtualne Media, Youtube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie