Polityka i Społeczeństwo

Dzielnego Brudzińskiego obleciał strach. “Jest większym zagrożeniem niż Tusk”

Poważny błąd Joachima Brudzińskiego. Jego skutki mogą być opłakane
Fot Flickr
Rzadko zdarza się żeby polityk PiS powiedział cokolwiek pozytywnego o politycznym przeciwniku. Dlatego wywiad, którego Joachim Brudziński udzielił tygodnikowi Wprost może zaskakiwać.

Minister Spraw Wewnętrznych wskazał osobę, która zagraża rządowi bardziej niż Donald Tusk. Małgorzata Kidawa Błońska ma mieć cechę, której były szef Rady Europejskiej “nigdy nie będzie miał”.

Według osoby, która udzieliła wprost informacji z najbliższych kręgów prezesa Kaczyńskiego, szefa PiS nadal denerwują wypowiedzi Donalda Tuska.

Genialnie rozegrał przesłuchania komisji śledczych. Potrafi też wypunktować rząd trafnymi i co najważniejsze chwytliwymi komentarzami do bieżących poczynań PiS. Kaczyński ma też chować autentyczną urazę za okoliczności katastrofy w smoleńsku.

Joachim Brudziński stwierdził z kolei, że Tuskowi brak zdolności przywódczych. Trzeba przyznać rację Ministrowi stwierdzając, że były premier Polski nie rządził swoją partią w tak autokratyczny, wodzowski sposób w jaki Jarosław Kaczyński zarządza PiS. Większym zagrożeniem dla rządu ma być… kandydatka na Prezydenta z poparciem Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska.

Pracowałem z nią w Prezydium Sejmu. Ma te cechy, których Donald Tusk nigdy nie miał i mieć nie będzie. Znacznie groźniejsze – powiedział Minister Spraw Wewnętrznych. To zadziwiające pochlebstwa ze strony teoretycznie, politycznego wroga. O jakie cechy chodzi?

– Sprawia wrażenie matki Polki, kobiety, którą mogą lubić i szanować również wyborcy niezgadzający się z jej poglądami. Taką cechę ma też Andrzej Duda. W przypadku Tuska to nie możliwe – spuentował Minister.

źródło: fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie