Po godzinach

Duda z poświęceniem wykonuje obowiązki prezydenta. Dziś wygłosił historyczne przemówienie na otwarciu wielkiej imprezy

Screen YouTube/ Fakt24

Andrzej Duda wreszcie spełnia się jako głowa państwa. Dziś otworzył narciarską imprezę w Zakopanem. – Cieszę się, że mogę tutaj z wami być – powiedział zadowolony prezydent.

Wygląda na to, że Andrzej Duda przestał już nawet udawać, że coś od niego w tym kraju zależy. Druga kadencja w jego wykonaniu ma szanse zostać zapamiętana jako najbardziej bezproduktywny okres w historii polskiej polityki. Duda przestał sprawiać pozory, że mu zależy, że chce coś godnego po sobie pozostawić – ot, ma wygodną posadkę, jeszcze kilka lat, nie musi się starać, nie musi już nikogo do siebie przekonywać.

Cóż, Duda chyba pozostanie zapamiętany bardziej jako narciarz, niż głowa państwa. Ostatnio bowiem jego aktywności ograniczają się do stoków.

Nie inaczej było dziś. Duda otworzył narciarską imprezę – 12H Slalom Maraton na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. To charytatywna impreza, która odbywa się od 2015 roku. Kilka lat temu prezydent objął honorowy patronat nad imprezą.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę być tutaj z wami, mimo wszystkich tych trudnych okoliczności, mimo pandemii koronawirusa, mimo wszystko te zawody po raz kolejny odbywają się, dlatego że ich cel jest ponadczasowy i śmiało można powiedzieć ponadokoolicznościowy – mówił dziś Duda w wystąpieniu inaugurującym imprezę.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie