Po godzinach

Duda z Morawieckim skoczyli na piwko. Opozycja i internauci mają niezłe używanie

Flickr.com/KPRM

W Polsce trwa epidemia koronawirusa, zaczyna się kryzys gospodarczy, którego nie widzieliśmy od lat. Możliwe, że masa ludzi straci pracę, w Warszawie protestują przedsiębiorcy. Tymczasem nasz premier i prezydent postanowili zadbać o swój PR i pokazać, jacy są cool. Efekt? Żałosny… Celne ciosy zadaje za to opozycja.

Wczoraj prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki odwiedzili przekop Mierzei Wiślanej. To inwestycja, która od początku budzi wielkie kontrowersje. Rafał Trzaskowski, kandydat KO na prezydenta, uważa, że państwo powinno się z niej wycofać.

Inaczej uważają czołowi politycy PiS-u, którzy starają się ją promować jako coś kluczowego dla rozwoju naszego kraju. Wczoraj, po gospodarskich oględzinach, Morawiecki i Duda postanowili przejść się na… piwo. Podczas tego spotkania przy kufelku powstało parę zdjęć, którymi PiS pochwaliło się w sieci.

Za co pijemy!?

Oczywiście partia starała się przedstawić wszystko z jasnej strony.

Pojawił się, jak widać, wątek współpracy, czym nawiązano do ostatniego klipu wyborczego PiS-u, w którym ugrupowanie stara się wmówić wszystkim, jak to rząd świetnie poradził sobie z epidemią i że to opozycja działa na szkodę Polski, a nie partia Kaczyńskiego.

Tyle że fakty są inne, a sytuacja w kraju jest zła, co zresztą zręcznie zauważa właśnie opozycja. Poseł Sławomir Nitras wypomniał obu politykom, że ich zachowanie jest nie ma miejscu. 

Zresztą niesmak odczuwają też obywatele, zwykli użytkownicy Twittera:

https://twitter.com/michal_maks/status/1267007383538204672

Rząd nie ma pomysłu, jak wyjść z kryzysu?

Jak zauważa Tomasz Siemoniak, były kandydat na szefa PO, wszystko to pokazuje, jak PiS nie ma pomysłu na to, jak wyjść z kryzysu.

Kampania trwa…

Jak widać, Andrzej Duda kontynuuje swoją kampanię wyborczą. I to mimo faktu, że jego zaplecze zarzuca to… Trzaskowskiemu. Sztab prezydenta utracił jednak pewne wyczucie. Pokazywanie głowy państwa, jak ta z lekkością pije piwo, w czasie, gdy w Polsce zaczyna się kryzys gospodarczy, jest dość niesmaczne. Wyborcy będą mogli pokazać Dudzie, co o tym sądzą już za jakiś miesiąc…

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie