Po godzinach

Duda szykuje się do udziału w narciarskim maratonie. Jak to dobrze, że rząd nie nałożył nowych obostrzeń!

Screen YouTube/ Fakt24

Andrzej Duda nie chce dłużej siedzieć bezczynnie, wreszcie wziął się do działania. Niedzielę będzie miał bardzo pracowitą – weźmie udział w narciarskim maratonie.

Trzecia fala pandemii, kryzys ekonomiczny, niepewność przedsiębiorców, obawa o przyszłość, kłótnie i chaos w rządzie… a prezydenta jak nie było, tak nie ma. Druga kadencja Andrzeja Dudy przejdzie zostanie zapamiętany jako najbardziej bezproduktywny okres w historii polskiej prezydentury. Wydaje się, że swoją bezczynność Duda przerywa tylko na aktywności narciarskie. Tak ma być i w najbliższą niedzielę.

Jak informuje „Tygodnik Podhalański”, Duda jest oczekiwany w Zakopanem, gdzie weźmie udział w narciarskim maratonie na Polanie Szymoszkowej. To charytatywna impreza, której celem jest wsparcie działalności Fundacji Handicap Zakopane, zajmującej się sportową rehabilitacją osób z niepełnosprawnością umysłową oraz fizyczną. Andrzej Duda, miłośnik narciarstwa, bierze udział od lat. Co za szczęście, że rząd nie zaostrzył akurat obostrzeń i prezydent będzie mógł poszusować także w tegorocznej edycji!

Pytanie, jak prezydent zostanie przyjęty na starcie maratonu. Portal Zakopane.naszemiasto.pl sugeruje, że głowę państwa może spotkać chłodne powitanie. Górale mają do władzy żal za chaotyczne nakładanie obostrzeń, przez co lokalni przedsiębiorcy stracili ogromne pieniądze. Niewykluczone, że protestujący pojawią się na drodze przejazdu kolumny prezydenckiej i pod samym stokiem na Polanie Szymoszkowej.

https://twitter.com/KlaudiuszSlezak/status/1367499162934255623

Źródło: Tygodnik Podhalański, Zakopane.naszemiasto.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie