Polityka i Społeczeństwo Wybory 2020

Andrzej Duda jest na usługach Tadeusza Rydzyka? Szokujące słowa znanego polityka

Archidiecezja Krakowska
Flickr.com/Archidiecezja Krakowska

Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Andrzej Duda chyba nie prześpi w spokoju najbliższych kilkunastu nocy. Niemal każdy dzień przynosi nowe wpadki.

Nie tylko samego prezydenta, ale osób czy to z jego otoczenia, czy tych, które miały z nim kontakt przez ostatnie lata. Teraz względem głowy państwa padają nieprzyjemne oskarżenia dot. jej stosunku do o. Tadeusza Rydzyka. O co chodzi?

Tajemnicza rozmowa Dudy z Rydzykiem

Chodzi o nowy post Waldemara Kuczyńskiego, ministra przekształceń własnościowych w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. Przytoczył  on w nim rozmowę, która ponoć miała odbyć się pomiędzy prezydentem a słynnym redemptorystą.

Dodajmy, że sam Kuczyński nie przepada dziś ani na PiS, ani za Andrzejem Dudą. Kiedyś nazwał prezydenta “paskudnym, obrzydliwym typem”. Teraz jednak ujawnił coś nowego i szokującego.

Duda to sługa Rydzyka?

Słuchałem, jak dzwoni do Dudy Rydzyk, z poleceniami, nawet o prawo zabudowy dla pociotka. I ten “prezydent”, jak chłopiec na posyłki przyjmuje polecenia, jako “zadania do wykonania”. Taki ktoś ma być najwyższym przedstawicielem RP jeszcze 5 lat? To obelga dla niej i dla nas! – ocenił Kuczyński.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie