Po godzinach

Duda po koronawirusie śmieszkuje w Zakopanem. “Pewnie chory, leży tam sztywny”

Screen YouTube/ Fakt24

Andrzej Duda pojawił się w Zakopanem na charytatywnej imprezie “12H Slalom Maraton”. Prezydent wręcz tryskał humorem podczas przemówienia.

“12H Slalom Maraton” to charytatywna impreza, która od ośmiu lat organizowana jest w Zakopanem. Biorący w niej udział celebryci i sportowcy starają się przejechać w ciągu dwunastu godzin jak najwięcej kilometrów. Za każdy kilometr sponsorzy – najczęściej to państwowe firmy takie jak PZU czy PKO BP – wpłacają pieniądze na rzecz fundacji Handicap.

Twarzą imprezy jest Andrzej Duda. Prezydent, znany z zamiłowania do szosowania po stokach, nie ukrywa, że “12H Slalom Maraton” zajmuje wysokie miejsce na liście miejsc, które odwiedza każdego roku. — Będąc na tym sportowym wydarzeniu, tworzymy coś dobrego, co ma ogromne znaczenie dla budowania społeczeństwa obywatelskiego. Tu się odbywa integracja przez sport. Dzięki niej nasza rzeczywistość staje się lepsza – mówił Duda.

Prezydent nie byłby sobą, gdy przemówienia na inauguracji imprezy nie wykorzystał do żartu. — Media zresztą trafnie przewidziały, że Duda, chociaż pewnie chory, COVID-19, prawda leży tam sztywny, ale na pewno na ten narciarski maraton do Zakopanego przyjedzie. Nie mylili się – ironizował “pierwszy narciarz Rzeczypospolitej”, bo tak tytułował go spiker.

5 stycznia Duda trafił na izolację po przeprowadzeniu testu na COVID-19. — Na szczęście choroba tym razem zupełnie nie była poważna, nawet praktycznie nie poczułem tego, że jakakolwiek choroba mnie dotknęła. To zasługa tego, że przyjąłem już trzy dawki szczepień — dodał w Zakopanem Andrzej Duda.

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie