Polityka i Społeczeństwo

Duda nagle przerywa urlop! Posłuchał Donalda Tuska?

Donald Tusk wezwał Andrzeja Dudę do powrotu z urlopu i zajęcia się sprawą imigrantów koczujących na granicy. Prezydent przerwał urlop i pojechał na dożynki.

Od momentu reelekcji prezydent Andrzej Duda jest mało widoczny, żeby nie powiedzieć, że zaginął w akcji. W ciągu ostatnich kilkunastu dni przejawia większą aktywność, bo jest na urlopie, więc sporo zdjęć fruwa po tabloidach i internecie. Ale trzeba mu oddać, że za pomocą swoich współpracowników wypuszcza do mediów przecieki o ewentualnym zastosowaniu weta wobec “lex TVN”. Ostatnio Donald Tusk wezwał głowę państwa do przerwania urlopu i zajęcia się sprawą imigrantów koczujących na polsko-białoruskiej granicy. Prezydent przerwał urlop i… pojechał na dożynki.

https://twitter.com/prezydentpl/status/1429046227140849670

Andrzej Duda zapewniał rolników, że polskie państwo robi wszystko “by pochylić się nad polskim rolnikiem, który pochyla się nad polską ziemią”. Do dzisiaj jakoś nie słychać, żeby rząd realizował flagową swoją obietnicę o zrównaniu z rolnikami z Zachodu dopłat z Unii Europejskiej. Do tego obóz rządzący zaczyna czuć na plecach oddech rolniczej AGROunii ,która ostatnio zdemaskowała ustawkę premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rządu stanął na tle nowych maszyn rolniczych dając do zrozumienia, że są one własnością rolnika w którego gospodarstwie odbywała się konferencja prasowa. Maszyny nie należały do gospodarza, były wypożyczone i jechały wbrew prawu kilka kilometrów bez tablic rejestracyjnych i ubezpieczenia.

Wizyta Andrzeja Dudy na dożynkach, odbiła się szerokim echem w internecie. Negatywnym. Para prezydencka rozdawała dożynkowy chleb, a to już była za dużo dla użytkowników Twittera – Na granicy polsko-białoruskiej bardziej potrzebują tego chleba – napisał internauta. Takich komentarzy są setki.

Kryzys z uchodźcami i ewakuacją z Afganistanu, w dyplomacji kryzys z Izraelem, USA i UE, nadciąga kolejna fala pandemii, a drożyzna sprawiła, że w Polsce zakupy kosztują więcej niż w Niemczech. Ale Andrzej Duda wrócił z wakacji do Wielkiej Polityki, więc jesteśmy uratowani! – kpi użytkownik Twittera.

https://twitter.com/uOSIu77/status/1429125821881540617

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie