Po godzinach

Duda bohaterem duńskich “Milionerów”. Uczestniczka dostała na twarz bardzo trudne pytanie

Prezydent Duda
Flickr.com/Kancelaria Prezydenta

Uczestniczka duńskiej edycji “Milionerów” otrzymała zaskakująco trudne – z jej perspektywy – pytanie. Chodziło o Andrzeja Dudę. Niestety temat naszego prezydenta nie okazał się dla niej nazbyt szczęśliwy.

Duda w “Milionerach”

“Milionerzy to popularny teleturniej. Nie tylko w Polsce, ale też poza naszymi granicami. Choć z czasem jego poziom – w naszym kraju – i popularność spadły (pytania stawały się albo coraz prostsze, albo my wszyscy coraz mądrzejsi), w Danii program nadal wzbudza duże zainteresowanie. W jego trakcie istnieje możliwość zostania milionerem. Tyle że po drodze trzeba odpowiedzieć na szereg pytań.

W jednym z ostatnich odcinków show duńska uczestniczka musiała zmierzyć się z pytaniem dot. Andrzeja Dudy. W połowie wspinaczki po najwyższą wygraną kobieta usłyszała następujące pytanie: Prezydentem którego kraju został wybrany Andrzej Duda w 2020 roku?

Możliwe odpowiedzi? Oto one:

A) Czech

B) Polski

C) Estonii

D) Chorwacji

Każdy z nas odpowiedziałby bez problemu, ale niestety uczestniczka teleturnieju miała z tym problem.

Telefon do przyjaciela

Kobieta nie znała odpowiedzi. Całe szczęście twórcy “Milionerów” wyposażyli graczy w koła ratunkowe. I tak uczestniczka zdecydowała się wykorzystać pierwsze z nich – telefon do przyjaciela. Chodziło o rozmowę z jej tatą. Niestety i on nie znał prawidłowej odpowiedzi. Mało tego, błędnie zasugerował córce odpowiedź A) Czechy.

Dalej było jeszcze gorzej. Uczestniczka zaufała ojcu i zaznaczyła tę właśnie odpowiedź. W efekcie straciła 15 tysięcy koron duńskich i pogrzebała szanse na zwycięstwo w teleturnieju. A wystarczyło oglądać regularnie TVP Info i Wiadomości!

Źródło: Pudelek

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie