Po godzinach

Dramat polityka Konfederacji. Artur Dziambor tęskni za seksownym królikiem z kreskówki

Screen/ YouTube/ J.C. Thornton

Artur Dziambor zdobył się na ponurą refleksję. Polityk Konfederacji nie może pogodzić się z tym, że królik z filmu animowanego nie wygląda już tak seksownie jak kiedyś.

Tak, to nie prima aprilis – do kwietniowych śmieszków został jeszcze niecały miesiąc. Artur Dziambor uderzył w poważne tony pod hasłem „stare dobre czasy, teraz nie ma czasów” i z rozrzewnieniem zaczął wspominać Lolę z kreskówki „Kosmiczny mecz” z 1996 roku. A dokładnej jej wygląd.

I tu trzeba zaznaczyć, że Lola jest królikiem.

Tęsknota za Lolą

– Lola z Kosmicznego Meczu: jeżeli pamiętasz tę pierwszą, miałeś za***iste dzieciństwo, jeżeli dopiero poznasz tę postać w drugiej części, żyjesz w dyktaturze politycznej poprawności. ‚Kto Wrobił Królika Rogera’ pewnie też dziś by nie przeszło. Ech… – napisał Dziambor na Twitterze. Do postu dołączył dwa zdjęcia – „dawną” Lolę o wydatniejszych kształtach i jej współczesną wersję, stworzoną na potrzeby nowego filmu.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. „Lekka paranoja”, „bałabym się zajrzeć do Pana historii przeglądarki”, „włącz se pornosy” – to tylko kilka przykładów komentarzy, które pojawiły się pod postem. O motywacje polityka wprost zapytał Tygodnik NIE.

Czy dobrze rozumiem, że brakuje Panu animowanych królików z dużymi cycami? – zapytało NIE bez ogródek.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie