Po godzinach

Dramat na wodzie, Orban otarł się o śmierć. Premiera Węgier uratował dziennikarz

Victor Orban

Niewiele brakowało, by wakacje Wiktora Orbana skończyły się tragicznie. Łódka premiera Węgier pękła, a przed utonięciem uratował go lokalny dziennikarz.

Wiktor Orban spędza wakacje w Chorwacji, gdzie udał się wraz z żoną. Przywódca Węgier nie będzie jednak dobrze wspominał swojego urlopu. We wtorek doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia z jego udziałem. Orban pływał na dmuchanej łódce po Adriatyku w pobliżu wyspy Vis i nagle łódka…pękła na pół.

Niebezpieczny incydent na wakacjach Orbana

Premier Węgier, podobnie jak jego żona i towarzyszący im ochroniarz wpadli do wody. Na szczęście całą sytuację zauważył lokalny dziennikarz Borys Vrkić. Chorwat ruszył na pomoc całej trójce, a cała akcja zakończyła się sukcesem.

— Zabrałem go, jego żonę i ochroniarza na brzeg. Byli w dobrym stanie – opisywał dziennikarz.

Wygląda na to, że Orban zmieni zdanie co do zagranicznych wakacji. W 2020 r. przywódca Fideszu wzywał swoich rodaków, by nie jeździli na zagraniczne wakacje, wymieniając m.in. Chorwację. A teraz Chorwat uratował życie jemu, jego małżonce i ochroniarzowi.

Inflacja szaleje na Węgrzech

Gdy Orban wróci z urlopu czeka go ciężki czas. Nie dość, że sondaże jego partii lecą ostro w dół, to na Węgrzech szaleje rekordowa inflacja, która w lipcu osiągnęła ponad 16 proc.

https://twitter.com/Macronextcom/status/1556898571860983809?s=20

Źródło: Wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie